Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Pogaduchy

#chceszmasz Emotikon: Język

 

🧣 2° obecnie, odczuwalnie tak sam. Według zapowiedzi dobije dzisiaj do 10° - póki co nie odczuli. Wielki piec wygaszony w Nowej Hucie, to chyba już ciepło tu nie będzie. Oby pracownicy tego nie odczuli.

🌫 Mgła jest spora, chociaż wczoraj znacznie gęstsza. U Was też? Wilgotność przez to 100%!

🌇 Słońce dzisiaj zajdzie o 15:44.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Pogaduchy

@Citi2017 fajnie, że chopaki się mieniają. Ale @Bartłomiej obszerniej przekazał prognozę pogody niż @Wojciech 

U mnie na wschodzie w końcu słoneczko się pojawiło Emotikon: Mrugający aż radośniej na na sercu. Idę się wygrzewać w porannych promieniach Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Pogaduchy

Wow, poprawił się Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  do dobrze 😜@Wojciech  a na jutro  pogodę prosimy 😅 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Wojciechnapisał(-a)

Dzisiaj Bartka nie ma 😞 Powiem tyle: Na południu zimno Emotikon: Język


Witaj @Wojciech 🙂 dawno Cię  nie widziałam 😃

Chyba ten smog południowy zniknie dziś, bo nareszcie chmury widać 🙂 znaczy, że i być może wyjdzie parę promieni słonecznych też 😉 Nie wiem o której pisałeś, ale rzeczywiście było ciut zimno nad ranem, w tej chwili u mnie na termometrze jest już +6 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Miłego dnia dla Wszystkich 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Pogaduchy

@Citi2017 Może niech nie podaje, bo jak się pomyli, to co, reklamacja?? Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52798
  • 713

Pogaduchy

Witaj @wscieklaewka nareszcie pojawiłaś się w normalnych godzinach funkcjonowania a nie 2-3 nad ranem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Na Warmii ponad 5 stopni - tak ciepło to już dawno nie było! Bez opadów, bez mgieł.

Warstwa chmur nieco cieńsza i przesuwa się w kierunku płn-wsch. Możliwe przejaśnienia.

Pada i będzie padać na Śląsku i w Małopolsce.

Clipboard01.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  jak najbardziej reklamacja wtedy 😅 witaj nasza @wscieklaewka 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Witaj @wscieklaewka nareszcie pojawiłaś się w normalnych godzinach funkcjonowania a nie 2-3 nad ranem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


He, he @ketrasaArtur - Ty chyba zaspałeś bo ja byłam na forum dokładnie o 3 z haczykiem  Emotikon: Język