Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Pogaduchy

Jeśli ktoś nie rozumie pewnej intelektualnej konwencji mojego pisania, to już na to nie poradzę. Napisałem co myślę tutaj https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/7/thread-id/5046#U14450...
Czy utrata "zaufania" klienta wobec operatora nie jest w takiej sytuacji największą stratą? Orange swego czasu podkreślało hasło "Dziękujemy za zaufanie" bo o to w biznesie telekomunikacyjnym chodzi. Ani usługi stacjonarne, ani usługi mobilne nie są z gumy. Nie da się ich świadczyć każdemu idealnie. Zawsze jest założony pewien próg poprawnego i niepoprawnego działania. W Polsce mamy 4 operatorów komórkowych którzy na dziś nie wiele się różnią swoimi usługami. Więc zostaje tylko kultura masowa i to co ludzie mają w głowie jak hasła "Brawo Ty, Brawo Ja" czy starsze "Do Czech (czytaj. trzech) to ja mam za darmo". Który z opów przeniknie bardziej do głów klientów, ten najwięcej zarobi. Żadna cena i oferta nie decyduje o tym, od ok 4 lat prepaidy są mocno tańsze niż abonament, od ok 2 lat są oferty telefonów na raty bez abonamentu, a cały czas statystyki pokazują że więcej klientów decyduje się ciągle na abonament i płacenie więcej? Dlaczego? To czysta psychologia społeczna. Tak samo pisanie na forach nie zniechęca klientów do brania ofert, a nawet wręcz przeciwnie - mogą dokładniej zapoznać się z jej szczegółami czego nie dokona żaden sprzedawca/doradca w salonie/na infolinii i na czacie.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  my to wiemy 🙂 a to że inny mają paranoje to już nie nasza sprawa nie denerwuj się nie warto ^.^ 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  jak tam impra :)?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  jak tam impra :)?


Imprezy dziś nie mam, taki rodzinny grill, 4 piwka i nic więcej dziś, jutro od rana sporo pracy, muszę być na 100% sprawny 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

 


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  jak tam impra :)?


Imprezy dziś nie mam, taki rodzinny grill, 4 piwka i nic więcej dziś, jutro od rana sporo pracy, muszę być na 100% sprawny 😎



ok spoko a Piotruś chyba się zdenerwował tym postem  😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Pogaduchy

Nic takiego 🙂

Jutro muszę iść do pracy i aktualizuję kompa 🙂 przez miesiąc się zebrało.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 i tak trzymaj 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Pogaduchy

Poza tym ogarniam wątki bo nikt nic nie odpisuje 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Play to ma najgorsze Reklamy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  play to najbardziej kłamliwe reklamy ma na świecie  ich 6G oni maja w całej Polsce nadajniki itp
i to 6G he he he