Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 Co się stało ? A Piotrek co mają mówić ci którzy pracują przy 112 i też w sob i w ndz. I w te dni Orange mógłby w sobotę od 10-16 i w ndz od 10-13

A chyba w plusie też nie wyślemy zgłoszenia


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 @No nie jutro  mam szkolić  żultodzioba  na wózku  elektronicznym masakra eh@


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: Ja też pracuję w niektóre weekendy. Ogólnie wg mnie to powinno zależeć od decyzji całego społeczeństwa. W sierpniu '80 ludzie walczyli o wolne soboty, a my zastanawiamy się teraz czy wolne niedziele i tylko dla handlu. Nie da się mieć rybę i zjeść rybę. Albo chcemy mieć tanie abonamenty, albo serwis 24/7, albo dożyliśmy do takiego poziomu, że weekendy są wolne. Coś za coś.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
@Anonim: Ja też pracuję w niektóre weekendy. Ogólnie wg mnie to powinno zależeć od decyzji całego społeczeństwa. W sierpniu '80 ludzie walczyli o wolne soboty, a my zastanawiamy się teraz czy wolne niedziele i tylko dla handlu. Nie da się mieć rybę i zjeść rybę. Albo chcemy mieć tanie abonamenty, albo serwis 24/7, albo dożyliśmy do takiego poziomu, że weekendy są wolne. Coś za coś.

Dobrym pomysłem było by dodanie dodatkowych opcji do tanich abonamentów między innymi Support 24/7 szybsza obsługa w Bok


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pogaduchy

A kto to opłaci?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

Ok to nie przeszkadzam  wam 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie przeszkadzasz


@Citi2017napisał(-a)

Ok to nie przeszkadzam  wam 😞


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pogaduchy

Wygrali coś w totka? Bo ja znów tylko jedynkę 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Wygrali coś w totka? Bo ja znów tylko jedynkę 😄

Ja bardziej w zdrapki gram wygrałem 5zł

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Wygrali coś w totka? Bo ja znów tylko jedynkę 😄

Ugrałem tyle że grill się zwrócił, jedzenie i piwo, jakiś szczęściarz zerwał się z główną wygraną, teraz pewnie pakuje ciuchy i wczasy planuje 👀