Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka obrońca ryb  witam wszystkich 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , ja to przynajmniej "zanęciłem". "Młode szczupaki" połknęły haczyk Emotikon: Język Widać, że nie potrafią "łowić" pośród słów Emotikon: Język Nie wiem, czemu "ta młodzież" Emotikon: Mrugający tak późno dojrzewa (w pewnych kwestiach). Jak będą w naszym wieku, to wiesz...na wnuka łatwo pójdzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@wscieklaewka , bym Ci dociął...nie mówi się glizda, tylko dżdżownica Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  Mam pytanie moja umowę mogę edytować 24 września mam tv internet 300 mb/s i telefon i dwie komórki 
no i może zaproponujecie jakoś ofertę  lub o pisać o tych  nowych pakietach tv bo nie wiem co zaplanować bo ja mam ten pakiet love przed ponad roku jak nie więcej 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Pogaduchy

@Citi2017  poszperaj na orange.pl np. tu https://www.orange.pl/love i zaproponuj nam co jest na dzisiaj ciekawego w ofercie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , ja nie jestem od przedstawiania ofert...mylisz mnie z rolą, jako społecznika. Masz przegląd ofert na stronie Orange i zapewne na swoim koncie, o ile wyraziłeś stosowne zgody. Kanałów sprzedaży ofert jest kilka.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim ale właśnie chce usłyszeć od normalnego użytkownika co nie co nisz od samego pracownika Orange tak na luzie   a jak tam dzionek ?:)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , spoko...120/80 i serducho pika w rytmie czaczyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Nie powiem Ci jak normalny klient, bo każdy ma inne potrzeby, wymagania, zasób portfela..etc. Ja na jesień wypowiadam OL, bo mnie wkurza parę drobnych, ale matematycznie niedorzecznych nieścisłości. A co zrobię, to jeszcze sam nie wiem. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim he he he spoko dziś koleżanka w pracy nam lazanie tą z biedronki robiła znaczy odgrzewała i zapomniała wiec była czarna nie co 😄 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Z prostej przyczyny @Misiek62 tak mnie jakoś naszło, a do tego skojarzyło mi się  nie wiedzieć skąd, że wędkujesz od czasu do czasu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  wędkowanie podobno relaksuje nie wiem czy to prawda 😄