Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


Misiek62 napisał(-a):


@mabud73  Macieju, potwierdzam, botem nie jestem 😉  tylko po co aż "starsze pokolenie" - ja się staro nie czuję 🙂

Co do meritum, lubię rozmawiać na żywo, chociażby przez telefon, czy skypa - z obrazem 🙂 

 Natomiast co do atrakcyjności takiego spotkania,  nie mam żadnych wątpliwości, że jest ono bardzo rokujące. Z tego powodu, nadal jest mi smutno, że nie mogę być.


...a ja nie kryję ubolewania że sprawy rodzinne nie pozwalają Ci przyjechać @Misiek62 😞 No cóż...siła wyższa. Mam jednak nadzieję że na kolejnym zlocie pojawisz się wśród nas. Kto wie...jeżdżąc dość często do Włocławka, może zapuszczę się kawałek dalej 😉 Starsze pokolenie zaczyna się już po 40-tce, a że czujemy się młodzi to inna inszość 😉 Absolutnie nie chciałem nikomu dopiec 🙂

 


Misiek62 napisał(-a):


 

Jeśli chodzi o namawianie, przekonywanie, mhmmm mnie osobiście nie podobałoby się gdyby ktoś podpowiadał mi  jak mam argumentować w domu, żeby gdzieś pojechać... 


Nie wnikam aż tak głęboko (wiadomo, starsze pokolenie 😉 ma inne podejscie) 🙂 Może @Anonim potrzebuję "pchnięcia" do przodu, ponieważ argumenty zawarte w sensie spotkania są zbyt słabe 😉 Jak to odbierze? Wie tylko On jeden Emotikon: Bardzo szczęśliwy Napisałem to jako ewentualna porada kolegi z forum z wielką chęcią poznania się na żywo...nie jestem wszech mocnym i nie wymuszę na nikim obecności na zlocie... 

 

U mnie wyglądało to w następujący sposób...na weekend w którym ustalono zlot, mieliśmy zaplanowane spotkanie imieninowe syna. Krótka rozmowa z rodzinką...argument mojej Żonki "...no bo Maciej ma "zajawkę" na NO, pomaga, złapał bakcyla, niech jedzie. Zawsze to odskocznia. Jestem w szoku że Orange tak z niczego zaprasza forumowiczów na zlot. Szanują ich za udzielanie się na NO. Miło... " i po problemie 😉 

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Spokojnie, jestem "otwartym" człowiekiem 🙂 Może umówmy się tak...ale nie...to będzie znowu szantaż 😜 Jak będzie @Misiek62 to będzie i @pablo_ck 🙂 @Misiek62 oczywiście to żart 🙂 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

...tak! To zabrzmiało jak szantaż! Emotikon: LOL @Misiek62, to co? Przekładasz spotkanie? Już podjadę po Ciebie 😉 choć do końca nie wiem czy jechać samochodem...ekonomia wskazuje cały czas na "tory"... 😉

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Anonim @mabud73 

Ja będę tylko na samych warsztatach może chwile na integracji z wami, bo w sobotę pobudka 4.30 i do roboty.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


vdsl2 napisał(-a):

@pablo_ck @mabud73 

Ja będę tylko na samych warsztatach może chwile na integracji z wami, bo w sobotę pobudka 4.30 i do roboty.


... @Anonim, to nie lepiej zostać z nami do 4.30 i prosto do pracy? 😉 

 

@edit: @Mikołaj@Rafał ...może ktoś to ogarnąć? Bałagan w powiadomieniach. Ten sam powód co zawsze...zmiana tematu w tracie konwersacji...

powiadomienia bałagan.jpg

 

@edit2: ...popłyneliśmy 🙂 ...mam nadzieję że wstępny wątek z poprzedniej strony nie umknął 😉 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


mabud73 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@pablo_ck @mabud73 

Ja będę tylko na samych warsztatach może chwile na integracji z wami, bo w sobotę pobudka 4.30 i do roboty.


... @vdsl2, to nie lepiej zostać z nami do 4.30 i prosto do pracy? 😉 

 

@edit: @Mikołaj@Rafał ...może ktoś to ogarnąć? Bałagan w powiadomieniach. Ten sam powód co zawsze...zmiana tematu w tracie konwersacji...

powiadomienia bałagan.jpg

 

 

 

 


Tak mozna ale w Piatek tez wstaje 4.30 nie te lata.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

...no tak. W sumie to bedzie 3.30 🙂 A szkoda... 😞


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@mabud73 wybacz zamieszanie, mam jednak nadzieje, że doceniasz zmianę tytułu na bardziej doniosły, zdecydowanie odpowiedniejszy dla tak zacnego wydarzenia. Mrugający mężczyzna Co do samego problemu, już od jakiegoś czasu pracujemy nad rozwiązaniem, wytrzymajcie jeszcze trochę.

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Ja za to kończę w piątek dyżur o 7:00 a o 7:10 mam autobus, dobrze że do przystanku rzut beretem 😜

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Wytrzymamy @Mikołaj wytrzymamy 🙂