Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange

Do NO mam tu na forum nie mam. Próbuję załatwić to przez czat ale coś nie działa dziś 😞

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange

@pomocMasz login i hasło do Mój Orange ale nie masz do Nasz Orange a żeby połączyć się przez czat musisz być zalogowany do Mój Orange uzyj przeglądarki IE ale raczej infolinia ci nie pomoże w tej sprawie bo konto do Nasz Orange założyłeś jako nie mający żadnej usługi.

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange

@pomoc, mówisz, że bezproblemowo logujesz się na swoje konto MO. Jest tam u góry przycisk Kontakt, który po kliknięciu rozwija Więcej i nawigacja doprowadzi Cię bezpośrednio na forum. Mnie, bez konieczności ponownego logowania otworzyło forum. Teraz mam pytanie, czy miałeś większy poziom niż ten, który widzę teraz i czy wtedy dopiero nie będzie konieczne przypomnienie hasła. Są trzy opcje weryfikacji. Poza tym, możesz postąpić tak: PPM kliknąć w zakładkę Mój Orange na forum i skopiować adres, by sobie otworzyć w nowej karcie. Kombinuj, a na końcu ta forma pomocy, jeżeli Ci wyskoczy

1.PNG


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange

To mnie przekierowuje na to nowe konto "pomoc".

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie dostępu do konta Forum-orange


@pomocnapisał(-a)

To mnie przekierowuje na to nowe konto "pomoc".


@pomoc, skoro tak, to proponuję zamknięcie konta pomoc, a następnie powtórzyć manewr poprzez konto MO i Kontakt>Więcej...co wskoczy. Jak do logowania, a nie przekierowania, to opcja przypomnienia hasła teoretycznie powinna pomóc zalogować się z konta na forum. Ale głowy nie daję, bo ja sobie radzę ze swoim. Ewentualnie pozostaje czat albo telefoniczna konsultacja.

konto.PNG