Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Luźne uwagi do moderatorów

Anonim

Nie dotyczy

Luźne uwagi do moderatorów

Pierwsza, to taka dziwna przypadłość, która przed chwilą mnie spotkała. Chciałem stworzyć nowy temat i zamiast tego, pojawił się komunikat Załaduj lub Odrzuć z tytułem tematu, którego w ogóle jeszcze nie stworzyłem, tylko najpierw dodałem etykietę -inna dot. społeczności. Z ciekawości jednak kliknąłem w załadowanie. Pojawił się tytuł tematu i etykieta błąd na stronie. Anulowałem, by stworzyć nowy.

Druga sprawa. Z powiadomień zniknął znowu komunikat z rozwiązaniem, ale to mało istotny pikuś. Dla mnie licznik może się nawet zaciąć.

Trzecia sprawa, to moderacja tematów. Fajnie zrobiła to @Kinga w temacie @ketrasaArtur  z wirusem w internecie. Wiem, kto za tym stoi, a nie zza węgła niewidoczny moderator dokonuje zmian, jak to zrobił(a) z przeniesieniem konwersacji ze wspomnianego tematu do pogaduch. Ech! 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Luźne uwagi do moderatorów

@Anonim co do błędów, dobrze jak byś podał screeny.

 

Czasami się zdarza, że dyskusja rozkręca się w temacie najmniej do tego celu przeznaczonym.

Tu ukłon w stronę moderatorów, że pilnują porządku i przenoszą dysjusję do pogaduch 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Luźne uwagi do moderatorów

Dobrze, @Anonim poprawię specjalnie dla Ciebie. ❤️

Trzecia sprawa rozwiązana. 😇


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Luźne uwagi do moderatorów

Pierwsza przypadłość wychodzi na to, że działa dobrze. Może przypadkowe odświeżenie strony lub zwyczajnie zapomniałeś, że już tu wcześnie byłeś. Moje testy póki co nie wykazały błędu z załadowaniem treści. Daj znać jakby coś się działo w tym temacie, ze szczegółowym i prostym opisem.

Druga to moja sprawka. Usunąłem jedno z rozwiązań.

Anonim

Nie dotyczy

Luźne uwagi do moderatorów

@Wojciech, dzięki za przyznanie się. Pierwsza przypadłość nie jest w porządku. Spójrz sobie na godziny. Nie przypominam sobie, bym wcześniej coś skrobał (dzisiaj). Szkoda, że nie zrobiłem screena z tytułem tematu i etykietą.

@Kinga, dzięki. Inicjały moderatora mogłyby być regułą 😊

1 forum NO.PNG


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Luźne uwagi do moderatorów

@Anonim są regułą - tu akurat był wyjątek, który już skorygowałam. 😊