Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Link do logowania na forum

Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

Zwykle wchodzę na forum bezpośrednio z adresu https://nasz.orange.pl i kiedy już kliknę w zaloguj, to przekierowanie jest chyba jednym z najdłuższych na świecie, czyli jak stąd do Wiednia. Może tutaj jest problem, że im więcej tego, tym ładowanie się forum jest, delikatnie ujmując, jak wędrówka żółwia. Najpierw kółeczko kręci się w lewo, tak z pięć razy, potem zatrybia i kręci się jak każda nowo otwierana strona czegokolwiek, czyli normalnie. Ale nienormalnie znowu, bo też z parę razy w prawo. Inne cyk i już załadowana. To ewenement, bo "opiewający" na 17 linijek skopiowania do Worda. Specjalnie ukryłem troszkę, by pokazać Wam, jak jest u mnie. A u Was taki tryb logowania też jest podobny?

link.PNG@Anonim, może Ty się wypowiesz?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

Wczoraj i przed wczoraj był problem z logowaniem, wyrzucało z NO, coś chyba było nie tak, pusta strona była, chyba bug, dziś jest ok, nie raportowałem bo może coś tam robili, jak NO rozwiedzie się ze starym MO to myślę że problemy miną, nie zgłębiam tematu bo nie mam uprawnień, Admin pewnie wie co się dzieje.

Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

@Anonim, po wpisie, troszkę szybciej ładowało, ale link do logowania już miał 19 linijek. No i 6 razy w lewo, dwa w prawo...z ładowaniem do publikacji bywa też słabo, stąd zgłaszane błędy. Czasem to mi się nie chce zgłaszać, bo to nie moja bajka z kodowaniem. Mają informatyków od tego. Problem jednak jakiś jest.

Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

@Anonim u mnie bardzo szybko się NO ładuje, pomimo że też na miedzi i skromne 100Mb/s łącze mam, Opera pasuje do NO, Mozilla lekko przymula tu.

Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

@Anonim, wiesz, ja testowałem na IE, InPrivate, Chrome, incognito, a także z uBlockOrigin, oraz bez tego rozszerzenia. Chyba nie mam "oficera operacyjnego"?Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Link do logowania na forum

Napisałem że dziś NO ok, a tu zonk, najpierw strona niedostępna po długim ładowaniu, potem sama się tak załadowała jak na zrzucie:

Bez nazwy-1.jpg

Po odświeżeniu dopiero normalnie się strona załadowała. Jakaś anomalia nęka portal Orange.