Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Licznik polubień

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Licznik polubień

Do sprawdzenia przez @Kinga  i @Rafał licznika polubień w Zatrzymane chwile z wczorajszego nocnego dyżuru. W powiadomieniach jest rozbieżność pomiędzy:

Kinga i inni użytkownicy (9) polubili Twój post
Zatrzymane chwile
Rafał i inni użytkownicy (7) polubili Twój post
Zatrzymane chwile

a kliknięciu w kto polubił. Różnice w obu przypadkach dotyczą jednego polubienia. Oczywiście na moim "garbie"😀 Dodatkowo, w tytule tematu, słowo polubień jest wężykiem podkreślony, z sugestią korekty pisowni. Ciekawe, czy "lajki" wskoczyłyby po naciśnięciu Alt + Strzałka w dół, bo ja mówię, to co mi na myśl przyszło. Jak to nacisnąłem, to od razu zignorowałem sugestie podpowiedzi. "Polska to bardzo dziwna kraj" - Tadeusz Ross

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Licznik polubień

@bronzub słowo polubień  jest podkreślane przez słownik ze względu na fakt, że jest ono stosunkowo nowym zwrotem, czyt. odmianą słowa polubić w języku polskim w odniesieniu do czynności internetowej i po prostu nie jest ujęte w słownikach.

Co do wskaźnika Lubię to – dzięki za cynk. Sprawa jak najbardziej jest nam znana i została już zgłoszona do odpowiedniego działu przed nowym rokiem. Póki co czekamy i prosimy o cierpliwość.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Licznik polubień

@bronzub słowo polubień  jest podkreślane przez słownik ze względu na fakt, że jest ono stosunkowo nowym zwrotem, czyt. odmianą słowa polubić w języku polskim w odniesieniu do czynności internetowej i po prostu nie jest ujęte w słownikach.

Co do wskaźnika Lubię to – dzięki za cynk. Sprawa jak najbardziej jest nam znana i została już zgłoszona do odpowiedniego działu przed nowym rokiem. Póki co czekamy i prosimy o cierpliwość.