Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18546
  • 53122
  • 719

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

@DawidOrange @Citi2017 ja tak myślę, że ktoś z zespołu połączy ten temat z Pogaduchami 2.0 Emotikon: Mrugający

Raczej nie zgodzą się, aby zakładać tematy na NO nie związane z Orange Emotikon: Mrugający


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

@ketrasaArtur 

 

Przecież temat jest związany z komunikacją na NO.Niektórym łatwiej wyrazić słowa za pomocą piosenek 🙂😀.

Anonim

Nie dotyczy

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)


@Citi2017napisał(-a)

@DawidOrange  A masz zgodę od NO i Herosów


Ciesz się chwilą, temat jest i to jest ważne 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18546
  • 53122
  • 719

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

@Anonim fotka w stopce, to już wiem skąd ciągniesz grafikę Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miałem to samo zdjęcie wstawić w Poniedziałek, ale poszukam coś innego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  zakładał post @DawidOrange  a czy go przyjmą NO moderatorzy nie wiem


@Citi2017 , widzisz te okruchy?

Nasz Orange/Społeczność/O społeczności/Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

Więc tłumaczę, jak to wygląda. Każdy forumowicz może założyć nowy temat w dziale i kategorii przynależnej do ustanowionego ładu forum. Jeżeli temat czy posty nie odbiegają od tego schematu, to moderator nie ingeruje w jego treść, dopóki nie wydarzy się coś niestosownego. Albo to będzie zgłoszenie z opcji widniejącej obok konkretnego posta, albo moderatorzy sami uporządkują treść zgodnie z Zasadami Nasz Orange półka skalna.PNGEmotikon: Mrugający

Pokaż szczegóły


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18546
  • 53122
  • 719

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

Czyli na kalane muzycznym dyskusja czy kanał powinien zostać, czy zostanie usunięty lub połączony z innym Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ciekawa ta muzyka ze stukotu klawiatury podczas pisania postów w tym temacie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

@ketrasaArtur na szybko grafikę wstawiłem, czasu mało na coś wyszukanego 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18546
  • 53122
  • 719

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)

@Anonim no cóż byłeś pierwszy, to idę na ten serwis i poszukam czegoś innego fajnego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

sylwester2020.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)


@DawidOrangenapisał(-a)

@ketrasaArtur 

 

Przecież temat jest związany z komunikacją na NO.Niektórym łatwiej wyrazić słowa za pomocą piosenek 🙂😀.


@DawidOrange  dobrze to wyraził. Jak ktoś woli do innej "duszyczki" trafić muzyką, bo trafia w sedno, to nie ma miejsca na dyskusję, czy pozostanie temat. A zatem:

Pokaż szczegóły
KMK uważam za otwarty


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18546
  • 53122
  • 719

Kanał Muzycznej Komunikacji-(KMK)