Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 26, Specjalista
  • 3773
  • 2640
  • 34

Jak zostać testerem Orange ?

Jak zostać testerem Orange telefonów i jakie warunki trzeba spełniać itp 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 33, Ekspert
  • 3093
  • 3319
  • 105

[ Edytowane ]

Wystarczy zostać Herosem Orange > tu masz więcej informacji Emotikon: Mrugający

Z tego co wiem to telefonów do testów nie udostępniają, może się to zmieni, obecnie tylko urządzenia są udostępniane do testów, dostępne u Operatora.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3773
  • 2640
  • 34

czyli zostać pracownikiem orange bo   RaDo_sny itp to  pracownicy orange ha ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 1504
  • 2376
  • 46

Nie trzeba, Irek ma Herosa Emotikon: Mrugający Do tego jeszcze jest takie coś: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Powr%C3%B3t-testujzOrange/m-p/136207#M260

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3093
  • 3319
  • 105

@Wojciech  tam w linku 3 fony do testów, marne szanse na coś takiego, na NO to raczej też nie, chyba że Guru  czy choćby Ekspert zostanie (ale ja tam tylko zgaduję)  @Citi2017  Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 26, Specjalista
  • 3773
  • 2640
  • 34

wiem że Orange takiemu szarakowi jak ja na pewno nie da testować nic Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3093
  • 3319
  • 105

@Citi2017napisał(-a)

wiem że Orange takiemu szarakowi jak ja na pewno nie da testować nic Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Masz 2 letni staż, więc nie taki szarak Emotikon: Mrugający

Może @Wojciech  ci coś do testów załatwi czy ktoś z Załogi NO Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3773
  • 2640
  • 34

no co ty ja mam czarny nick szarak fiolety zieloni czerwoni mają szanse tylko Emotikon: Szczęśliwy to są ludzie tu potężniejsi 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3093
  • 3319
  • 105

@Citi2017  przez te 2 lata, bardzo oszczędny w słowach byłeś i aktywności na NO, zmobilizuj się a napewno załapiesz się na testy telefonu Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3773
  • 2640
  • 34

pracuje ja jestem tylko wtedy jak mam czasEmotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz