Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

W pomysłach zgłoszonych przez kogoś jak i w pomysłach zgłoszonych przeze mnie nie mam możliwości sprawdzenia kto poparł mój pomysł. Czy rzeczywiście założenie jest takie aby to było anonimowe? Bo z jednej strony widzę w powiadomieniach że ktoś poparł zgłoszony przeze mnie pomysł ale... są powiadomienia że użytkownik Xxxxx poparł i inni użytkownicy (no właśnie ale kto jeszcze kryje się pod "inni"?). 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@tolek to "brak feature" 😞

Obecnie można sprawdzić jedynie w profilu danego użytkownika jakie poparł pomysły.

Nie mamy gotowego rozwiązania od dostawcy do sprawdzania kto na dany pomysł zagłosował, więc konieczne byłoby dorobienie tego po naszej stronie. Lista rzeczy do zrobienia liczy już sporo pozycji niemniej jednak to również dopisujemy 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@tolek masz rację, dziwna ta anonimowość. Skoro w postach można podejżeć kto polubił, to czemu w pomysłach nie można zobaczyć kto zagłosował 🤔

Może założyć taki pomysł...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

Zanim założę pomysł może poczekam jeszcze na więcej opinii aby się upewnić czy stoi za tym jakaś logika czy jest to po prostu brak feature. 😉 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@tolek  głosuje garstka użytkowników i w ich profilu można sprawdzić na co głosowali 😎

Spoglądając jak działają powiadomienia z polubienia, to jest jeden szablon i wątpię by admin to zmienił, to nie jest priorytet, ważniejsze poprawki pewnie są na tapecie 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22056
  • 181

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@tolek 

A mnie się wydaje, że to jakiś uboczny efekt którejś rudny "poprawek". IIRC kiedyś można było tę listę zobaczyć. Inna sprawa to czy to dobrze czy źle. Mnie to w sumie obojętne, wszyscy widzimy jak działają pomysły.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@IreneuszCD właśnie od tego jest backlog zadań aby zdecydować i ustawić priorytety zadań. Nikt nie mówi że to ma być teraz zrobione.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

@tolek to "brak feature" 😞

Obecnie można sprawdzić jedynie w profilu danego użytkownika jakie poparł pomysły.

Nie mamy gotowego rozwiązania od dostawcy do sprawdzania kto na dany pomysł zagłosował, więc konieczne byłoby dorobienie tego po naszej stronie. Lista rzeczy do zrobienia liczy już sporo pozycji niemniej jednak to również dopisujemy 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Jak sprawdzić kto poparł pomysł?

Okej, skoro dopisane do listy to nie tworzę pomysłu na ten feature. 😉