Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Dodaj pytanie

"Dodaj pytanie" powiela się na stronie głównej NO, trochę to dziwnie wygląda, ten przycisk to zachęta by "Tematy" zakładać 👀

NO-1.jpg

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Dodaj pytanie

na kompie jest jeszcze w miarę, ale na komórce blokuje hamburger menu
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Dodaj pytanie

Na portalu i mobilnej powinien być jeden przycisk, ba im niej zakładek widocznych tym lepiej.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Dodaj pytanie

Dobrze, że go już nie ma.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Dodaj pytanie

@Piotrekk85  ciekawe kto to naprawił?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Dodaj pytanie

Nie wiem czy to naprawa, czy reakcja na nasze narzekanie. Już na grupie ukrytej dyskutowaliśmy wcześniej na ten temat.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Dodaj pytanie

Ważne że naprawione, motywy nie istotne, ciekawe tylko kto to naprawił...👀

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24071
  • 12248
  • 1118

Dodaj pytanie

Mamy chyba dwóch developerów więc można strzelać 🙃
0 Lubię to
Odpowiedz