Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bug czy normalne działanie?

Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

Klikam w powiadomieniach na @Anonim polubił(a) Twój post zagrożenia sesji. JPG 9 minut(y) temu i o dziwo! Otwiera mi się mój album, w którym faktycznie widzę polubienie. Drugie powiadomienie jest z polubieniem mojego ostatniego posta NO nie pozwala mi się wylogować Emotikon: Zaskoczony

irek.JPGPrzechwytywanie zagrożenia.JPG

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

Wszedłem głębiej w post, ale to nie bug 😉

Podgląd obrazka i wtedy to wyskakuje, ukryte opcje/może jakie moce mam.

Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

@Anonim, nigdy nie wgłębiałem się z racji braku wystarczającej wiedzy, by wejść np. w Twój album, bo mi to niepotrzebne. Może to Zbadaj jest tą mocą, jak F12?

Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

Tak nie kiedy klikam sobie z nudów, nie o wszystkim co wyskoczy to piszę, to moja Słodka Tajemnica 😉

Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

@Anonim, poziom wiedzy, połączony z inteligencją, nie jest czymś zdrożnym. Gorzej, gdy przeradza się to w próby hakerskie. Wspomniałeś, że masz wyłączoną pomoc zdalną. Ja też tego pilnuję, ale mogę Ci powiedzieć, że ktoś, jakimś cudem to włączył. Kiedyś, ktoś mi wyłączył sterownik, czyli cały czas dmucham na zimne. Haker równa się d.... 

Anonim

Nie dotyczy

Bug czy normalne działanie?

Fajnie by było jakby znajomek mnie Odwiedził, ba kiedyś nawet z nudów zarażałem Laptopa wirusami, by potem praktykować Leczenie. Teraz to na Elektrodzie działam jak czuję że wypadam z obiegu (login ten sam).