Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Biografia na stronie profilu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Biografia na stronie profilu

Witam. Jest taka możliwość, żeby ustawić swój status o mnie, ale... Jakie osoby mają taką funkcjonalność?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Biografia na stronie profilu

@slav72 muszę sprostować - ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich 😉

@nzmc_06 indywidualny opis w profilu to jeden z przywilejów dostępnych od poziomu Pasjonat 🙂 Na poziomie Komentator, na którym już jesteś, dodaliśmy do Twojego profilu sekcję z Supermocami 💪

Więcej na temat rang, poziomów i przywilejów dowiesz się na stronie Herosi Orange - zapraszam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Biografia na stronie profilu

@nzmc_06  "o mnie" może ustawić każdy zarejestrowany użytkownik forum wchodząc w swój profil i wpisując kilka słów/informacji o sobie (jest to widoczne pod zdjęciem w profilu) wchodzisz kolejno klikasz 3 kropki (prawy górny róg) następnie "moje ustawienia", "profil", "osobiste" i w ramce wpisujesz coś o sobie.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Biografia na stronie profilu

@slav72 muszę sprostować - ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich 😉

@nzmc_06 indywidualny opis w profilu to jeden z przywilejów dostępnych od poziomu Pasjonat 🙂 Na poziomie Komentator, na którym już jesteś, dodaliśmy do Twojego profilu sekcję z Supermocami 💪

Więcej na temat rang, poziomów i przywilejów dowiesz się na stronie Herosi Orange - zapraszam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Biografia na stronie profilu

@Aśka_M dzięki za czujność i sprostowanie, rzeczywiście nie dopisałem od którego poziomu można dodać opis 🙂