Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpieczeństwo danych.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Bezpieczeństwo danych.

Temat przeniesiony z Abonament do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Chciałam zapytać,czy moję dane na Forum są całkowicie bezpieczne,chronione,czy takie forum profil dany jest całkowicie bezpieczny,proszę o szczerą odpowiedż.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Bezpieczeństwo danych.

100% bezpieczeństwa nikt ci nie zagwarantuje, 100% bezpiecznie to bez dostępu do netu i bez telefonu komórkowego, dane na forum to @ i login, co cennego tu można stracić, na razie Nasz Orange nie jest powiązany z Mój Orange, więc jest bezpiecznie, możesz trochę się zabezpieczyć, korzystać z trybu Incognito czy vpn w przeglądarce czy poprzez Kasperski Total Security (ma vpn do przeglądania sieci).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Bezpieczeństwo danych.

100% bezpieczeństwa nikt ci nie zagwarantuje, 100% bezpiecznie to bez dostępu do netu i bez telefonu komórkowego, dane na forum to @ i login, co cennego tu można stracić, na razie Nasz Orange nie jest powiązany z Mój Orange, więc jest bezpiecznie, możesz trochę się zabezpieczyć, korzystać z trybu Incognito czy vpn w przeglądarce czy poprzez Kasperski Total Security (ma vpn do przeglądania sieci).