Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy logowania

Anonim

Nie dotyczy

Błędy logowania

Musicie coś z tym zrobić, by takie "pasztety" nie wyskakiwały. To z przed logowania na forum:

2019-02-28.png

10 ODPOW. 10

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy logowania

A u mnie dzisiaj Nasz O coś strasznie wolno chodzi.

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Błędy logowania

@Ela12 

Pewnie zjadł za dużo pączków Emotikon: Mrugający i temu tak jest ( to żart w rzeczy samej )

Miłego dnia Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Błędy logowania


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Ela12 

Pewnie zjadł za dużo pączków Emotikon: Mrugający i temu tak jest ( to żart w rzeczy samej )

Miłego dnia Emotikon: Szczęśliwy


@wscieklaewka@Mikołaj z pozostałymi modami "obżerają się" pączusiami i dlatego takie "kwiatki" wyskakują Emotikon: Mrugający Zamiast bączków, puste posty się pojawiają też Emotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy logowania

Pewnie już żołądki przetrawiły, bo teraz Nasz O działa szybciej, @wscieklaewka  i @Anonim.

Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy

 

Ela

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy logowania


@Ela12napisał(-a)

Pewnie już żołądki przetrawiły, bo teraz Nasz O działa szybciej, @wscieklaewka  i @Anonim.

Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy

 

Ela

 


@Ela12, jest jeszcze gorzej i ciężko strawne to forum. Zaraz się wyniosę, jak poodpisuję. Na innej przeglądarce to dopiero muli. Bajzel, jak jasny gwint. Nie idzie otagować modów, a dla zobrazowania bajzlu, niech posłuży z innej przeglądarki

2019-02-28 (5).png2 NO.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy logowania

Oooo, ten drugi obrazek to ja też miałam taki wczoraj, @Anonim.

Ale tego problemu z pierwszego obrazka to nie miałam.

Dzisiaj działa Forum już normalnie.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy logowania

Tutaj cos piszą o jakiejś awarii: https://bezprawnik.pl/obsluga-klienta-w-orange/

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Błędy logowania

@Ela12, nie jestem pewien, czy ten artykuł oddaje istotę tego tematu. To inna , tak mi się wydaje, materia. Problemem jest programowanie, które obnaża co jakiś czas luki. Już sporo wody upłynęło w Wiśle, a chociażby taki prosty z pozoru zabieg, jak Wyloguj, czy różne inne formy ikonek na stronach internetowych, które tam działają bezbłędnie, a tutaj? Masakra! Niech Ci nikt nie mydli oczu, że jesteś "niby" wylogowana, a bat i lejce nadal dzierży "woźnica" mocno, co by koń wozu przypadkiem nie wywrócił. Dzisiaj naliczyłem w Wordzie aż 20 linijek ichniego kodowania  w logowaniu /tak to się nazywa?/.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy logowania

Nie znam Twego umiejscowienia, @Anonim, więc pomyślałam, że może ta jakaś awaria jest przyczyną błędów u Ciebie.

Z tym logowaniem: jak się wyloguję z Forum i za jakiś czas włączam przeglądarkę i chcę poczytać to Forum - okazuje się, że jednak jestem zalogowana, pomimo iż wcześniej wylogowywałam się. Jak widać, u mnie też są błędy...

 

Ela