Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przejście z abonamentu na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przejście z abonamentu na kartę

Witam.Przeszedłem z abonamentu na kartę ,w salonie zapewniono mnie że po przejściu na kartę będę mógł zarejestrować numer na inną osobę, czy to prawda??Otóż okazuje się ,że numer automatycznie zarejestrowany jest na dotychczasowego użytkownika.Dodam że otrzymałem smsy o tym żeby numer zarejestrować (udać się z dowodem do punktu np.poczta lub kiosk) .Na infolini powiedziano mi że te smsy o rejestracji to błąd systemu i teraz pozostaje mi jedynie pisać pismo o przekazanie usług.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

przejście z abonamentu na kartę

Może i opcja z upoważnieniem by wystarczyła do przepisania numeru, ale to też ze schodami jest, poczekać aż właściciel nr wróci i wtedy przepisać, przecież to prepaid, do korzystania z niego nie potrzeba szczególnych uprawnień, jak w abonamencie przykładowo.

 

EDIT:

Te sms z rejestracją odnoszą się do nowego zestawu startowego, niezarejestrowanego na nikogo, twoja karta sim przeniosła dane użytkownika do prepaid z abonamentu, to inna sprawa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

przejście z abonamentu na kartę

Trzeba pofatygować się z właścicielem numeru i przerejestrować na inną osobę, niestety automatycznie to nie działa.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przejście z abonamentu na kartę

To w takim razie po co smsy od orange z informacją żeby zarejestrować numer w punkcie z dowodem osobistym lub za pomocą innego numeru??A można załatwić to przez internet ??Jakieś pismo wysłać z podpisami czy coś takiego, głównym problemem jest to ,że druga osoba na którą jest numer obecnie przebywa za granicą.

Anonim

Nie dotyczy

przejście z abonamentu na kartę

Może i opcja z upoważnieniem by wystarczyła do przepisania numeru, ale to też ze schodami jest, poczekać aż właściciel nr wróci i wtedy przepisać, przecież to prepaid, do korzystania z niego nie potrzeba szczególnych uprawnień, jak w abonamencie przykładowo.

 

EDIT:

Te sms z rejestracją odnoszą się do nowego zestawu startowego, niezarejestrowanego na nikogo, twoja karta sim przeniosła dane użytkownika do prepaid z abonamentu, to inna sprawa.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

przejście z abonamentu na kartę

 @anaisoko8 jak się skończyła Twoja historia i czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to prośba o oznaczenie jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemuEmotikon: Szczęśliwy