Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange free , zniknęły środki z konta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

orange free , zniknęły środki z konta


@olihoBB napisał(-a)

powiedzmy ,że temat wyjaśniony.

11 września byłem w Przemyślu i wg. konsultanta telefon połączył się z ukraińskim nadajnikiem i pobrał 0.44MB i stąd brakujące środki .

Dziwna sprawa bo do granic z ukrainą nawet się nie zbliżyłem , bo cały pobyt czyli ok.2h spędziłem w centrum miasta...

 ----------

@ketrasaArturnapisał(-a)

@olihoBB co do odległości, to wystarczy jeżeli jesteś nawet 30 km od granicy. W pewnych okolicznościach może złapać zagraniczną sieć komórkową, wtedy nawet po EDGE zje środki z konta. Staram się zawsze w odległości 30 km od granicy wyłączać transmisję danych w roamingu.


Można też ustawić w telefonie wybór Operatora ręcznie, to bezcenne zalecenie, wolę bez zasięgu być... niż płacić za zagraniczne rozmowy, transmisję danych w roamingu ja, mam na stałe wyłączoną w prepaid, to też dobra porada.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange free , zniknęły środki z konta

@Anonim tu masz rację, co do wyboru ręcznego sieci. Mi jakoś nie chce się przełączać z automatycznego wyboru, ale transmisję danych w roamingu wyłączam. Natomiast, jak ktoś do mnie dzwoni, a mam pewność, że może mnie złapać sieć zagraniczna, to po prostu nie odbieram połączenia lub sprawdzam, czy logowanie jest do sieci Orange, czy np. do Kyivstar. Zawsze jest wyświetlane na smartfonie.

Anonim

Nie dotyczy

orange free , zniknęły środki z konta


@olihoBBnapisał(-a)

miałem ważność konta na rok do lutego 2021 ( po wprowadzeniu nowej apki to też mi zresetowało).


Wprowadzenie nowej aplikacji Mój Orange, nie ma wpływu na stan konta i usług, niektóre usługi w Mój Orange wykluczają się z kontem ważnym rok (usługi vs połączenia), wtedy konto ważne rok się wyłączy, inna opcja to bug na koncie, zdarza się to czasem, ale w aplikacji widać czy usługa działa, by odnowić konto ważne rok, wystarczy wyłączyć i włączyć usługę w aplikacji 😉