Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

Witam! Nie mogę zarejestrować numeru poprzez sms ponieważ wysyłając sms na numer 80280 z numerem osoby która ma potwierdzić rejestrację otrzymanym sms TAK  nie dostaje żadnej takiej wiadomości.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

Numer na który chcesz zarejestrować numer jest na osobę prywatną czy na firmę?? Jeśłi n afirmę to się nie zarejestrujesz na dane z tego numeru.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

@Anonim również numer osoby która ma otrzymać SMS z potwierdzeniem musi być usługa na abonament. W przypadku jeżeli ta osoba ma na kartę to nie uda się to.
Anonim

Nie dotyczy

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

@AdrianOrangeWAW  dokładnie 🙂 Gdzieś mi umknęło 😜 Zmęczenie 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms


AdrianOrangeWAW napisał(-a):
@pablo_ck również numer osoby która ma otrzymać SMS z potwierdzeniem musi być usługa na abonament. W przypadku jeżeli ta osoba ma na kartę to nie uda się to.

Ale jak to ? Coś bardziej zrozumiale ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms


AdrianOrangeWAW napisał(-a):
@pablo_ck również numer osoby która ma otrzymać SMS z potwierdzeniem musi być usługa na abonament. W przypadku jeżeli ta osoba ma na kartę to nie uda się to.

Nie jest to prawdą. Rejestrację SMS może potwierdzić osoba posiadająca:

  • numer na kartę zarejestrowany na osobę fizyczną dowolnym kanałem poza SMS (czyli jak już zarejestrujesz numer za pomocą SMS-u, to nie możesz go wykorzystać do rejestracji innych numerów) - dotyczy także numerów w ofercie Zetafon i Minutofon.
  • numer w ofercie abonamentowej indywidualnej na osobę fizyczną (nie może to być numer w ofercie firmowej na osobę indywidualną, ani abonament indywidualny na firmę, ani oferta firmowa na firmę oczywiście :))

 

@krutki341, spróbujcie zrobić tak - spróbuj ponownie, odczekajcie minutę, a następnie wyślijcie SMS o treści TAK pod numer 80270, z numeru który ma potwierdzić rejestrację. Jeśli problem jest wyłącznie z doręczniem SMS-u, ten "myk" powinien umożliwić rejestrację 🙂

Anonim

Nie dotyczy

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

@Jarek  czyli mi nie umknęło 🙂 Tak właśnie myślałem, dlatego nie pisałem o tym. Pozdrawiam.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

Potwierdzam, można zarejestrować nowy numer SMSem na numer wcześniej już zarejestrowany nie będący abonamentem. Ja wczoraj zarejestrowałem nowy numer w OFnK na swój numer w Orange One (tyle, ze wcześniej ten numer kilka miesięcy temu zarejestrowałem z dowodem osobistym w jakimś POK).


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

nie mogę zarejestrować numeru po przez sms

@krutki341

jeżeli któryś z powyższych wpisów uważasz za pomocny w Twoim zgłoszeniu, proszę oznacz go jako rozwiązanie. Pomoże to w przyszłości osobom z podobnym problemem na szybsze znalezienie jego rozwiazania.

 

Pozdrawiam