Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Witam, 

Czy można w orange na kartę korzystać jednocześnie z usługi Konto Ważne Rok oraz Internet Za Darmo? nie znalazlem żadnego zapisu żeby to sie jakoś wykluczało ale wolę zapytać, ktoś na pewno juz próbował to wykonać (obie usługi są w orange free z tego co wyczytalem).

Na wypadek gdyby coś było niejasne to tłumaczę na przykładzie:

doładowuje konto za 50zl, dostaje 25gb internetu na 93dni i zaraz potem chce uruchomić uslugę konto ważne rok, jest to mozliwe? (oczywiscie wiem, że te 25gb nie przedłuży się na rok).

Po prostu będę sobie doładowywać konto gdy będzie mi potrzebny znów internet, lub po prostu część z tych 50zl przeznaczę na jednorazowy pakiet internetowy.

Czekam na odpowiedź eksperta lub kogos kto juz cos takiego wypróbował 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


thekjukamber napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź, jakoś ciężko mi uwierzyć ,że te 25gb można sobie przedłużyć aż na rok, ale niedługo przyjedzie do mnie nowy telefon i sam sprawdzę.


Można, sam korzystam na kilku numerach. KWR aktywowane przed chwilą:

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


thekjukamber napisał(-a):

Witam, 

Czy można w orange na kartę korzystać jednocześnie z usługi Konto Ważne Rok oraz Internet Za Darmo? nie znalazlem żadnego zapisu żeby to sie jakoś wykluczało ale wolę zapytać, ktoś na pewno juz próbował to wykonać (obie usługi są w orange free z tego co wyczytalem).

Na wypadek gdyby coś było niejasne to tłumaczę na przykładzie:

doładowuje konto za 50zl, dostaje 25gb internetu na 93dni i zaraz potem chce uruchomić uslugę konto ważne rok, jest to mozliwe? (oczywiscie wiem, że te 25gb nie przedłuży się na rok).

Po prostu będę sobie doładowywać konto gdy będzie mi potrzebny znów internet, lub po prostu część z tych 50zl przeznaczę na jednorazowy pakiet internetowy.

Czekam na odpowiedź eksperta lub kogos kto juz cos takiego wypróbował 🙂


Możesz korzystać z KWR i bonusów internetu. Ważność bonusu po aktywacji KWR też się przedłuży 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Dzięki za odpowiedź, jakoś ciężko mi uwierzyć ,że te 25gb można sobie przedłużyć aż na rok, ale niedługo przyjedzie do mnie nowy telefon i sam sprawdzę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


thekjukamber napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź, jakoś ciężko mi uwierzyć ,że te 25gb można sobie przedłużyć aż na rok, ale niedługo przyjedzie do mnie nowy telefon i sam sprawdzę.


Można, sam korzystam na kilku numerach. KWR aktywowane przed chwilą:

Przechwytywanie.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Skończyło się niestety dobre 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


piotrKawiory napisał(-a):

Skończyło się niestety dobre 😞


Jak żyć ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

fonik dual sim i korzystać, gdzie jest lepiej 😉


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Witam a co jeśli uzyskałem bonus internetu po doładowaniu na kilka dni, następnie ponownie aktywowałem usługę KWR i ważność konta mi się wydłużyła, natomiast bonusu już nie. Z tego co wyczytałem bonus również powinien mi się wydłużyć. Co mam zrobić?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


@Norticusnapisał(-a)

Witam a co jeśli uzyskałem bonus internetu po doładowaniu na kilka dni, następnie ponownie aktywowałem usługę KWR i ważność konta mi się wydłużyła, natomiast bonusu już nie. Z tego co wyczytałem bonus również powinien mi się wydłużyć. Co mam zrobić?

 


Od prawie roku ważność bonusu z doładowania przedłużysz tylko kolejnym doładowaniem.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

hmmm Czyli ta oferta już nieobowiązuje 😕 Trochę słabo, bo szukam internetu nie dużo a na długo w Orange Free na kartę, a z tego co widziałem to są zazwyczaj 1,2 lub 30 dniowe.

Masz jakąś ofertę długoterminowego internetu w Orange godną polecenia?