Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

@natalia160, a możesz zalogować się na Mój Orange ??

 

Jeśli tak, to jutro zaloguj się i dopytaj na Czacie czy umowa została zakończona. 

 

Pokaż szczegóły
Jeśli chcesz zachować środki można aktywować Konto Ważne Rok  SMS o treści START pod numer 8002 ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku. Ale to jeśli chcesz zachować numer i środki.

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Ok, dziękuje Wam bardzo pomoc.
Jutro jeszcze podpytam na czacie 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Wydaje mi się @natalia160 że dawno temu Twój tata podpisywał umowę na " Zetafon " ( z telefonem ale na doładowanie kartą zdrapką za uzgodnioną opłatą ) W Zetafonie tak było, że w chwili zakończenia umowy nie podpisywało się nic, a po prostu  przechodziło na doładowania kartą ( przynajmniej ja tak miałam )

Przeszłam do Orange One i trwam w tej taryfie do dziś Emotikon: Szczęśliwy W międzyczasie przyszło nowe to znaczy możliwość  aktywowania konta ważnego rok 🙂 więc bardzo mnie to ucieszyło w rzeczy samej i jak wcześniej pisał @Ron aktywowałam sobie ten cudowny wynalazek wysyłając smsa 

START na numer 8002 ( zero złotych kosztuje ) Myślę więc , że powinnaś na razie zrobić to samo ( nie stracisz środków które posiadasz na tą chwilę )

A ewentualność przejścia do innej sieci możesz rozpatrywać na spokojnie 🙂

Pozdrawiam...