Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

bonus 300GB + 2400GB


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

bonus 300GB + 2400GB

@Emill1  Trzeba zapoznać się z możliwościami NL cyklicznego.

Praktycznie do korzystania z internetu wystarczy co 60-61 zapewnić na koncie 35 zł na automatyczne odnowienie. Można korzystać z samych zamrożonych GB w zamrożonym NL po darmowym odblokowaniu guzikiem w apce na 1 dzień (dzień odblokowania nie liczymy). Można przedłużać odnowienie cyklicznego NL dowolnym jednorazowym darmowym lub płatnym bez zmiany aktywnego cyklicznego NL.

Jak jest u konkurencji to nie wiem. 3 zbyteczne karty za darmo  przeniosłem w różnych terminach do otrzymania 3 x 280 GB.

Dla samego internetu to najlepiej korzystać z nowych startówek i promocji za przeniesienie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

bonus 300GB + 2400GB

@andrzej1441 na 3 kartach (włącznie) w orange mam 1TB uzywajac tylko promocji 300gb i bonusow za doladowanie+ kilka razy awaria swiatlowodu, i tak sobie leżą myslalem raczej o 1 razowym wlaczeniu tej nowej promocji zeby zbytnio kasy nie wydać a jednorazowo dostać trochę gb . Trochę dalej nie czaję jak ten NL dcykliczny dziala. A co do konkurencji za 35zł x12 masz 2400gb wazne rok a za 45zł x12 nawet 4800 czyli 200/400gb co miesiac i nie trzeba tak kombinować jak z tym NL. Ale dobrze wiedzieć ze jakas mozliwosc jednak jest z tym nl. A jeszcze jedno skad wziales te 60-61 dni? przeciez tam pisalo ze co 31dni to sie odnawia. PS. Teraz są jakies promocje za przeniesienie? nie slyszałem

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

bonus 300GB + 2400GB

@Emill1dla cyklicznych najważniejsze punkty regulaminu:

10. Opłata za odnowienie jest automatycznie pobierana z Konta Głównego Abonenta.
11. Warunkiem odnowienia Usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym Abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za odnowienie Usługi. O konieczności zapewnienia środków na Koncie Głównym Abonent będzie informowany SMS-em przed
końcem cyklu.

12. W przypadku braku środków na Koncie Głównym Usługa nie zostanie automatycznie odnowiona. Przez kolejne 31 dni od zakończenia ostatniego cyklu będzie weryfikowany stan Konta Głównego i ponawiana próba odnowienia Usługi. Po tym okresie Usługa zostanie wyłączona, a Abonent zostanie o tym poinformowany SMS-em.

13. Środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE sumują się wraz z kolejnymi skutecznymi aktywacjami i odnowieniami Usługi.

14. Dni ważności z kolejnych aktywacji Usługi sumują się.

15. Od pierwszej nieskutecznej próby odnowienia Usługi niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przestają być dostępne do wykorzystania, ale nie przepadają. Środki zostaną przywrócone i zsumowane z nowym pakietem GB w sytuacji, gdy Usługa zostanie skutecznie odnowiona w jednej z kolejnych prób w okresie 31 dni.

16. Niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przepadają bezpowrotnie, gdy Usługa zostanie wyłączona po ostatniej nieskutecznej próbie odnowienia. O wyłączeniu Usługi Abonent zostanie powiadomiony SMS-em.

 

oraz z regulaminu jednorazowych NL:

8. Próba włączenia kolejnego wariantu Usługi będzie skuteczna także w sytuacji, gdy aktywny jest wcześniej włączony wariant Usługi.
W sytuacji, gdy aktualnie włączonym wariantem jest usługa w wersji cyklicznej (automatycznie odnawialnej) w statusie aktywnym lub oczekującym na odnowienie i Abonent włączy Usługę w wersji jednorazowej, to dni ważności oraz gigabajty z Usługi
jednorazowej zostaną zsumowane z pozostałymi dniami ważności i gigabajtami w usłudze cyklicznej, a aktywnym wariantem Usługi będzie nadal wariant cykliczny

 

Konkurencja nie ma takiej kumulacji z możliwością zamrożenia na 30 dni. 31 dnia zamrożenia musi nastąpić odnowienie, aby NL nie wyłączył się.

Warto w aplikacji zobaczyć w usługach aktywnych NL w stanie zamrożenia, aby korzystać z guzika nie opisanego w regulaminie.

 

PS. Regulaminy NL rozrosły się, ale korzystanie z usług jest dokładnie opisane. Bardzo korzystne niuanse trzeba samemu znaleźć.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

bonus 300GB + 2400GB

@andrzej1441 

A propo usługi czy zmiana usługi z 31 zł na 35 zł uprawnia mnie do bonusu 2400 to na pewno a jesli korzystam z bonusu po 100 GB w opcji 31 zł to juz on nie przejdzie do nowej wersji ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52717
  • 710

bonus 300GB + 2400GB

@Luki9 nie ma informacji o anulowaniu poprzedniego pakietu. Potrzeba Tobie więcej jak 200GB na miesiąc? Dobrze trzeba się postarać, aby go zużyć.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

bonus 300GB + 2400GB

@ketrasaArtur 

Nie chodzi tu o potrzeby bo internettu mam około 7 TB tylko tak mysle że jakbym przeszedł na 35 zł  (pierwsze właczenie jest za 15 zł no limit) to dostałbym 200 GB plus 100 GB łacznie 300 GB i dalej by to rosło 😉 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

bonus 300GB + 2400GB

@Luki9a czytałeś na telepolis o PREZENCIE na dzień dziecka dla starych NL z aktywnym starym cyklicznym NL za 7zł.

Prezent na taki NL podziałał jak zmiana na NL za 25 z zachowaniem licznika odnowień.

Mając nowy NL na starej karcie PREZENT skumulował  czas i GB oraz aktywował stary cykliczny.

Wniosek: spokojnie można aktywować stary cykliczny za 25 zł mając nowy, nastąpi kumulacja czasu i GB tylko licznik odnowień zacznie bić od początku.

Można tak zrobić po wykorzystaniu 4 promocji za 15 zł z dodatkowymi paczkami po 100 albo 200 GB z promocji 1200 albo 2400.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

bonus 300GB + 2400GB

@andrzej1441 

 Tak czytałem wszystko wiem ale nie ma co kombinować bo w systemach Orange jest tak dużo błedów że jak namieszam w systemie to ja sie tam pogubie a oni również.

Ostatnio wszyscy dostali po 100 GB internetu tylko nie my karciarze i nie Flex ale mozna to ominać. 

Polecam zalogować sie z innego numeru orange na karte z innej aplikacji na poszczególne numery orange na karte i wyskoczy Ci 100 GB za rejestracje mój Orange na 31 dni możesz smiało właczyć to na danym numerze ja tak to wykonałem u wszystkich moich znajomych i działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18440
  • 52717
  • 710

bonus 300GB + 2400GB

@Luki9 poszukałem, co można zrobić z pakietami 1200 GB i 2400 GB? Jeżeli masz aktywny pakiet 1200 GB z NL za 31 zł, to po przejściu na 2400 GB musi być uruchomiony NL za 35 zł lub 39 zł. GB z poprzedniego pakietu zostają, ale może być uruchomiony tylko jeden z pakietów na rok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

bonus 300GB + 2400GB

@ketrasaArtur  

To znaczy zostaja nie wyłaczają się ale czy sa dokoptowane do tego pakietu 2400 czyli otrzymam nie 200 a 300 GB co miesiac czy tylko 200 GB odnowienie oczywiście?