Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Skarbonka

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

[archiwum] Skarbonka

Zauważyłem na numerze że mimo doładowań nie przedłuża się okres ważności konta skarbonki, a ostatnio mam wrażenie że jakby nie dochodziły bonusy po doładowaniu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

Zgłoszenie robiłeś @jjjjjjjjj , poprzez czat można to wyjaśnić, jaka oferta na kartę w Orange, bo mało szczegółów jest. Tak poza tym wszystko sprawdzisz w aplikacji Mój Orange.

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

_____________

*Dodanie informacji o zakończeniu usług - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

Zgłoszenie robiłeś @jjjjjjjjj , poprzez czat można to wyjaśnić, jaka oferta na kartę w Orange, bo mało szczegółów jest. Tak poza tym wszystko sprawdzisz w aplikacji Mój Orange.

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

_____________

*Dodanie informacji o zakończeniu usług - moderator Wojciech.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Skarbonka

taryfa orange one ,  tylko co różnica jaka taryfa skarbonka jest dostępna w każdej taryfie

Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

Taryfa może nie istotna, ale wypada trochę się wysilić, opis dać szczegółowy, coś nie tak masz z kontem, kontakt poprzez czat czy telefon @jjjjjjjjj .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Skarbonka

najlepsze że skarbonka była założona i zniknęła razem z zawartością

Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

@jjjjjjjjj  to tak jak pisałem wcześniej, wypada wyjaśnić sprawę poprzez czat czy telefon, coś nie tak z twoim kontem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Skarbonka

czat niestety od poniedziałku do piątku

Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

@jjjjjjjjj  te 2 dni ci nie zaszkodzą, myślę że pomyślnie załatwisz sprawę 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Skarbonka

niestety nie mam dobrych wspomnien z poprzednich zgłoszeń

Anonim

Nie dotyczy

Skarbonka

@jjjjjjjjj , jak nie spróbujesz, nie przekonasz się. Pamiętam czasy z Plusa na kartę i też mnie kiwali, ale chociaż raz uznali reklamację. Masz "grubszą sprawkę", bo cały "sejf" wyparował Emotikon: Bardzo szczęśliwy