Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

[archiwum] Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Poniższe informacje są archiwalne. Aplikacja nie jest już dostępna. Możesz korzystać z Wi-Fi Calling bezpośrednio w swoim telefonie. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/view/wificalling

 

Od dnia dzisiejszego 17.01.2018r. przeszedlem z plusa do Orange na kartę free, glownie z powodu uslugi wifi calling, która jest mi niezbędna. Jednak mam problem z jej uruchomieniem, kilka razy restartowałem telefon ponownie instalowałem aplikacje. ( telefon to honor 7 PLK-L01 ). Internet, mms są skonfikurowane a problem z wifi calling jednak jest dalej, a mianowicienie nie może aktywować aplikacji, pozostawiałem telefon na kilka godzin i nic to nie daje. Dodam, że telefon sprawdzany był z inną kartą Orange i usługa błyskawicznie się aktywuje i działa bezproblemowo, co może być tego przyczyną ? Konsultant telefoniczny restartował usługi podczas kiedy miałem wyłączony telefon jednak zmian nie ma żadnych, dalej to kółko kręci się w nieskończoność...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Zgłoszenie reklamacji dopiero pomogło, ponoć coś poszło nie tak przy przeniesieniu numeru, problem został szybko rozwiązany i wszystko działa jak należy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Jak zakupiłeś starter, to wykonałeś jakieś połączenie? Spróuj jakieś połączenie wykonać, SMS-a wysłać. Następnie poczekaj maksymalnie do 24 godzin i sprawdź czy dalej jest problem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Numer jest przeniesiony z plusa. Połączenia, sms były już wykonywane, w sumie to jeszcze 24 h od aktywacji pewnie nie minęły

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Daj więc czas, czyli te 24 godziny. Po to żeby wszystko się włączyło po działaniu Konsultanta.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Ok, jutro dam znać

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Aktywacja aplikacji wifi calling na honor 7

Zgłoszenie reklamacji dopiero pomogło, ponoć coś poszło nie tak przy przeniesieniu numeru, problem został szybko rozwiązany i wszystko działa jak należy