Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

Był pakiet internetowy o nazwie "Elastyczny pakiet internetowy". Wersja odnawialna. I zawsze korzystałem z tej usługi w ofercie 1gb za 1zł na 1 dzień. Dziś chcąc uruchomić ten pakiet, nie jestem w stanie bo jest 0,5 GB za 1zl na 1 dzień. 

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

W odnawialnych ja nie widzę 1GB za 1zł na 1 dzień...

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/30935/1008f52f-ef60-4f06-b806-10d4a922c7d1.pdf


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

Faktycznie, nie doczytałem, że o ten pakiet chodzi. Można kupić droższy lub jednorazowy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

To i tak nie jest wielki problem.

Ja np. używam aplikacji Mój Orange i nijak nie ma tam opcji 

1GBza 1zł na 1dzień , tym bardziej 3GB za 3zł na 3 dni, ani 5Gb za 5zł na 5 dni itd.

Do wyboru są jakieś dziwne 1GB za 3zł na 3dni ,3GB za 7zł na 7dni.

 

Mam kartę do internetu w modemie i przeważnie tą aplikacją "Mój Orange" włączam.

Niestety obecnie pozostaje tylko wyjąć kartę z modemu , przełożyć do telefonu i wysłać SMS lub wpisać krótki kod.

 

Ogólnie do bani z tym Mój Orange.

 

Poprawcie aplikację, no chyba że to jest zamierzone.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

Faktycznie, dziwne te pakiety.  @Jarek  coś znowu się zmieniło ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmniejszenie ilości GB za tą samą cene

W aplikacji Mój Orange oraz starym serwisie Mój Orange, występuje błąd polegający na błędnym opisie wariantów usługi, tj. warianty są skopiowane z usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB. Włączając pakiet na daną liczbę dni, zostanie przyznana prawidłowa ilość danych. Na przykład:

  • Pakiet na 7 dni za 7 zł opisany jako 3 GB w rzeczywistości przyzna 7 GB.

Błąd jest znany, został zgłoszony do dostawcy. Najmocniej za niego przepraszamy - mam nadzieję, że zostanie naprawiony jak najszybciej. Błąd nie występuje w Nowym Mój Orange przez przeglądarkę.

 

Lista pakietów - elastycznego odnawialnego na 1 dzień nie ma dostępnego - jest dostępny w wersji jednorazowej. Pozostałe są dostępne zarówno w wersji jednorazowej jak i odnawialnej.