Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Mam 3 numery w orange, ktore uzywam glownie do Internetu. Dzisiaj chciałem przełożyć wznosić konta o rok i lipa. Czekam do końca ważności i bye bye Orange. Nie zmienia się zasad na partyzanta, po cichu. W sumie do UKE też napiszę, już raz z wami wygrałem w tej instytucji.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Cześć,

Informacja o zmianach została opublikowana na stronie internetowej, w portalu Nasz Orange (ten wątek), a także serwisy telekomunikacyjne o tym informowały.

Przykro mi, że zmiana nie przypadła Ci do gustu, ale nie nazywałbym tego "zmianą na partyzanta".

Informacje o koncie ważnym rok znajdziesz zawsze na naszej stronie internetowej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w Orange Free na kartę


Jarek napisał(-a):

Cześć,

Informacja o zmianach została opublikowana na stronie internetowej, w portalu Nasz Orange (ten wątek), a także serwisy telekomunikacyjne o tym informowały.

Przykro mi, że zmiana nie przypadła Ci do gustu, ale nie nazywałbym tego "zmianą na partyzanta".

Informacje o koncie ważnym rok znajdziesz zawsze na naszej stronie internetowej.


Zmiana była "zmianą na partyzanta"!!! BO JAK MOŻNA zamiatać pod dywan pytania o ewentualym wyłączeniu RWK dla bonusów GB w OFnK!!!??? - Blog orange:

http://biuroprasowe.orange.pl/blog/wakacyjny-konkurs-z-htc-u11-zaczynamy-ii-etap/

i najważniejsze:

http://biuroprasowe.orange.pl/blog/jagiello-i-1410-gb/


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Jarek, żartujesz prawda? Nie mam co robić, tylko szukać wątku na forum. Ciekawe co na to powie UKE. Jakoś 2 razy już byli innego zdania, niż Wy...


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Zmiana została również opublikowanej na stronie internetowej Orange.  Artykuł o koncie ważnym rok był zmieniony przed wprowadzeniem zmiany.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Witam,

 

skoro za 100 zl jest 155 dni to może warto by było pomyśleć nad wprowadzeniem ważności pakietu przy zasileniu 200 zl na 310 dni? Różnicy dla operatora chyba nie ma żadnej czy za "stówę" zasilę dwa razy w roku czy raz za 200? a ja jako klient mam mniej na głowie 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w Orange Free na kartę

Twoją sugestię przekazałem. Nie jestem w stanie podać, czy i ewentualnie kiedy zostałoby to zmienione 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Prosimy o rok ważności Pakietu zarówno przy doładowaniu za 100 zl jak i za 200zl!

Jest Grupa uczciwych Klientów, którzy nie handlują na Allegro i nie robią żadnych dziwnych manewrów.

Chcą po prostu mieć zawsze Internet do dyspozycji, własnie na pre-paidowej Karcie, tak jak to było dotychczas !!!

Bardzo prosimy o Pomoc!!! Emotikon: Szczęśliwy

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Nie proś się tylko poszukaj czegoś innego tak jak ja.

Mam u nich jakieś 5 OFnK ale to już koniec za takie postępowanie będą mieli ...

Oni zawsze byli cwaniakami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


deamon napisał(-a):

Nie proś się tylko poszukaj czegoś innego tak jak ja.

Mam u nich jakieś 5 OFnK ale to już koniec za takie postępowanie będą mieli ...

Oni zawsze byli cwaniakami.


Znalazłeś coś lepszego ? Uchyl rąbka tajemnicy, chętnie skorzystam.