Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

Mam Orange YES na kartę z usługą Rozmowy i SMSy bez limitu + 1 TB na 365 dni (300 zł). Usługę tę wziąłem rok termu. Za 3 dni usługa się kończy. Mam jeszcze 1,30 TB internetu. Chciałbym ponownie, wykupić tę roczną usługę, ale teraz dodatkowo z MMSami na kolejny rok i żeby te 1,3 TB nie przepadły. Konsultant na czacie uważa, że to niemożliwe. Pisze, że albo wykupię usługę za 300 zł bez MMSów (których nie mogę dokupić w żaden inny sposób) i wtedy nie tracę tych TB, albo wykupię usługę za 360 z MMSami, ale tracę te 1,3 TB. Może jest jednak jakieś rozwiązanie, o którym wiecie?

 

p.s. O ile pamiętam, inny konsultant jakiś czas temu pisał, że nie stracę zgromadzonych TB przy przejściu na ofertę za 360. Niestety nie zapisałem tej rozmowy na czacie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52663
  • 710

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

@greg_666 tylko w starym pakiecie za 300 PLN GB się sumują. Jak przejdziesz na nowy za 360 PLN, niestety GB przepadają. W nowym pakiecie nie ma sumowania GB, więc przy kolejnym odnowieniu pozostałe GB też przepadną.

 

To co podajesz z informacji od drugiego konsultanta, to nieprawda. Chyba, że chodzi o GB z doładowań, wtedy faktycznie po zmianie pakietu na ten z MMS-ami GB z doładowań nie przepadną.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52663
  • 710

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

@greg_666 tylko w starym pakiecie za 300 PLN GB się sumują. Jak przejdziesz na nowy za 360 PLN, niestety GB przepadają. W nowym pakiecie nie ma sumowania GB, więc przy kolejnym odnowieniu pozostałe GB też przepadną.

 

To co podajesz z informacji od drugiego konsultanta, to nieprawda. Chyba, że chodzi o GB z doładowań, wtedy faktycznie po zmianie pakietu na ten z MMS-ami GB z doładowań nie przepadną.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

Dziękuję bardzo za te informacje. Czy to prawda, że nie da się do usługi 1 TB na rok za 300 zł dodać MMSów?

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?

Tak, to prawda 😎

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?


@greg_666napisał(-a)

Dziękuję bardzo za te informacje. Czy to prawda, że nie da się do usługi 1 TB na rok za 300 zł dodać MMSów?


A po co ci te mmsy? W dzisiejszych czasach nikt już nie wysyła zdjęć ważących kilkaset kilobajtów w rozdzielczości 640x a nawet mniejszych jak to bywało z mmsami. Po to się kupuje większy pakiet GB żeby wysłać normalnie wyglądające zdjęcie. Weź nie rób wstydu i nie cofaj się w technologi


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Zmiana usługi 1 TB/rok za 300 zł na usługę 1 TB/rok za 360 zł z MMSami niemożliwa bez utraty GB?