Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE

Najczęściej w ofercie Orange na kartę można zmienić na ofertę bez limitu lub na IoT. W prosty i szybki sposób można również skorzystać z przejścia do oferty NJU. Ważne, wszystkie usługi, GB i złotówki na koncie glównym przepadną.

Jak więc można wykonać przeniesienie numeru między NJU a FREE:

  • Przeniesienie z NJU do FREE. Musi być na numerze przynajmniej 29 groszy, koszt wysłania SMS-a na numer 601 o treści FREE. Numer w kilka minut zostaje przeniesiony do oferty Orange FREE na kartę. Stan konta zerowy, połączenia wychodzące 31 dni.
  • Przeniesienie z FREE do NJU. Dobrze, jak stan konta jest przynajmniej 29 groszy. Jeśli stan konta zerowy, to też można przenieść numer, ale wcześniej trzeba uruchomić kredyt: SMS na numer 808 o treści KREDYT. Po przyznaniu kredytu, SMS na numer 601 o treści NJU i po kilku minutach numer już jest w ofercie NJU. Stan konta zerowy, ważność na połączenia wychodzące 31 dni. Po przeniesieniu przychodzą SMS-y o konieczności rejestracji numeru, tylko nie wiem po co, jak numer jest zarejestrowany.

 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE

Warto przy takich informacjach dołączyć aktualne regulaminy (nie mam ich niestety pod ręką). To nie jest tylko zmiana taryfy ale również zmiana marki (w nowomowie Orange) - pociąga za sobą zmianę wielu usług np. Mutliboxa.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE

Zgodnie z sugestią @Piotrekk85 podaję regulamin migracji numeru z oferty Orange na kartę do NJU mobile:

https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin_migracji_do_oferty_nju_na_karte_1212018.pdf

 

Natomiast znalezienie regulaminu migracji numeru z oferty NJU mobile do Orange FREE na kartę już nie jest takie proste. Poprosiłem o pomoc konsultantów Orange. Na trzech konsultantów tylko jeden wiedział, o co się pytam. Pozostali nawet nie wiedzieli, że można przenieść numer z NJU do FREE wysyłając SMS-a na numer 601 o treści FREE. Jest regulamin migracji między ofertami FREE, YES, POP, ale z NJU do FREE, niestety żaden z konsultantów nie znalazł.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE

A szukałeś w dziale nju czy Orange? Bo chyba za ten proces odpowiada marka nju.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Zmiana oferty na kartę do NJU i do FREE

@Piotrekk85 szukałem na stronie NJU i na stronie Orange. Na stronie NJU jest, podałem w poprzednim poście, na stronie Orange nie ma.