Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalna rejestracja numeru na kartę


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Zdalna rejestracja numeru na kartę

Doczekamy się możliwości rejestrowania przez Internet, chodzi o usługe podobną do oferowanej przez PLAY:

 

https://blogplay.pl/2016/08/krotko-karte-sim-zarejestrujecie-na-play24/

6 ODPOW. 6

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Mnie interesuje jedno- mam od kilkunastu lat abonament Orange (Idea). Dlaczego muszę zapier...ać do jakiegoś salonu czy kiosku (mam daleko, mieszkam na wsi i w dodatku kłopoty z chodzeniem, wiek)) żeby zarejestrować kartę? Widzę, że Plus, Play i T-mobile bez problemu udostępniają rejestrację karty po zalogowaniu się do panelu klienta abonenta. Czyli sprawdzony klient abonamentowy może dopisać do swojego "inwentarza" ileś tam kart prepaidowych sim.  Czy oni łamią prawo czy Orange trenuje mięśnie klientów...., teraz zauważyłem post kolegi gość14607 itd, czy to prawda? 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

jeśli nie, karty orange wyrzucam, kupię nowe w play


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Rejestracja numeru na kartę

Koleżanki, ale nie gniewam się, bo mój nick na to nie wskazuje, jest przypadkowy i wygenerowany jeszcze na starym forum 🙂

 

Co do Twojego pytania, to prawa nie łamią nie udostępniając możliwości dopisania kart sim prepaid do zarejestowanych kont, ale właśnie narażają się na migracje klientów do innych sieci, które stanęły na wysokości zadania.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Ehhh czyli dalej nie działa opcja dodania karty prepaid do zarejestrowanego konta?

Jest opcja dodaj usługe ale nie dostaje jednorazowego hasła.

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru na kartę

@thenatoorat jest taka możliwośc poprzez sms. Przeczytaj dokładnie ten wpis.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numeru na kartę

Nie moge wysłać sms-a zwrotnego z potwierdzeniem TAK   jest zablokowane i wyskakuje , że ,, nie można wysłać ,, a wczesniej uprzedziło Mnie ,ze moge byc obciążony kosztem sms-a a przecież miał być bezpłatny.