Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Piotrek napisałem dwa posty wyżej że nie mam folderu spam tylko jeden ogólny. W nawiasach pisałem o tym, o takich (). Przepraszam w wielu odpowiedziach widziałem przy użytkownikach dodatkowy opis pracuję w orange, a nie chodziło mi bezpośrednio o moje konto tylko o wypowiedzenie się pracownika na temat samego regulaminu a dokładnie o PKT 13 w rozważaniu PKT 12. Oraz ewentualne wypowiedzenie się gdzie pisze, że pakiet startuje od nowa oprócz PKT 14 czyli wyłączenia usług bądź przez samego sie lub przez brak odnowienia przez 31dni zgodnie z PKT 12 o czym operator mnie poinformuje jeśli to nastąpi. Pozdrawiam i zmykam do pracy korzystać z moich GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

To że Ty nie masz spamu nie oznacza, że Twój dostawca poczty go nie ma.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

(nie mam folderu spam wszystko w jednym więc nic ne umyka)

Gdzie widzisz że nie mam spamu? Nie mam folderu spam tylko wszystko mam w jednym folderze łącznie ze spamem przez co nic mi nie umyka. Teraz wystarczająco jasno napisane, poza tym to nie jest temat rozmowy więc proszę temat spamu zakończyć no chyba że jesteś na usługach i specjalnie trolujesz. Liczę na odpowiedź ludzi kompetentnych w sprawie regulaminu jak w temacie. Jeśli nie ma nikt jak wytłumaczyć mi dlaczego tak się stało z moim odnowieniem to zostało tylko listy pisać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Jeśli chcesz konkretów, to nie na forum. Nikt nie sprawdzi jak na Twoim numerze jest dokładnie od zaplecza.

Jeśli miałbyś rozliczany wg starego regulaminu - to przy braku przedłużenia GB powinny przepadać. Był wiele miesięcy bug i nie przepadało, ale w październiku została wgrana poprawka.
Regulamin https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/12/Rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-GB-cykliczny-MNP... obowiązywał do 3.04.2018. Od 4.04.2018 jest nowy
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/4108498132.pdf - z zachowaniem praw nabytych czyli większej ilości GB. Akurat wiele się nie zmieniło.

Tam powinno to działać tak:
- cykl jest na 31 dni, w odróżnieniu od innych usług w Orange tutaj pierwszy dzień usługi jest niepełny - pkt 5
- odnowienie powinno występować też inaczej bo 31 dnia cyklu, wtedy nowy cykl powinien zacząć się 32 dnia od aktywacji cyklu (pierwszego dnia nowego cyklu) - pkt 8

Możesz to reklamować, ale ostatnio jakoś dziwnie jest na prepaidzie. Przez wiele miesięcy na błędnym działaniu zyskiwałeś.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Zaniżony pakiet w orange free pod odnowieniu.

Pkt 10 tego regulaminu pisze że przez pierwsze 5 dni będzie ponawiana próba odnowienia i na czacie dzisiaj mi potwierdzone że przez te 5 dni pakiet nadal będzie w wysokości poprzedniego pakietu +1bg. Rozumiem że zyskiwalem na łączeniu pakietów z poprzedniego i nowego okresu ale na tym mi nie zależy. Zależy mi tylko na ciągłości której nigdy nie przerwałam, poza tym w niedzielę był ostatni dzień starego okresu a w poniedziałek pierwszy niego i wtedy automatycznie wznowiło mi pakiet po doładowaniu ale już z 35gb. Tego nie potrafię zrozumieć bo przerwy nie było, kiedyś miałem przerwy i te 5 dni mnie ratowało bo po to one były. Teraz w nowym regulaminie jest zapis 31 dni a ja nie miałem żadnego dnia przerwy.