Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM w salonie

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana karty SIM w salonie

@jerzysd wymień kartę SIM samidzielnie, info zawarte w linku podanym przes @wscieklaewka w tym temacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana karty SIM w salonie

Numer zasilony kartą zdrapką przez usługę Dzięki Tobie, karta SIM wymieniona w salonie, opłata 25 PLN pobrana z konta głównego i obecnie numer aktywny już na nowej karcie SIM Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Wymiana karty SIM w salonie


@jerzysdnapisał(-a)

Mam 80 letniego ojca, który tylko o święta opuszcza dom. Okazało się za karta abonamentowa nie obsługuję Lte. Nie chcą mi wymienić w salonie u pełnomocnictwem. W sumie ojcu Lte do niczego nie potrzebne


@jerzysd 

Skontaktuj się z konsultantem na czacie - wyślą tacie SMS- a na telefon z którym udasz się do salonu Orange, a tam za free wymienią starą kartę sim na nową. To nic, że tata nie używa LTE - karta stara i należy ją wymienić.

https://www.orange.pl/view/kontakt

Pozdrowienia dla Taty 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Wymiana karty SIM w salonie


@jerzysdnapisał(-a)

Mam 80 letniego ojca, który tylko o święta opuszcza dom. Okazało się za karta abonamentowa nie obsługuję Lte. Nie chcą mi wymienić w salonie u pełnomocnictwem. W sumie ojcu Lte do niczego nie potrzebne


Jak stara karta spełnia swoje zadanie to nie ma sensu wymieniać.

Ponadto stare karty są o wiele lepsze jakościowo.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Wymiana karty SIM w salonie

@andrzej1441 

A czemu nie ( wiem, że są te karty mocniejsze w dotyku ) a jak na ten przykład tatę najdzie chęć posurfowania sobie po necie to co ? Przecież mężczyzna osiemdziesięcioletni to facet w pełni wieku i sił jest, ja znam jednego pana który w tym wieku ożenił się i jest bardzo szczęśliwym człowiekiem. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Wymiana karty SIM w salonie

@wscieklaewkaMówię z własnego doświadczenia. Na starej karcie bez LTE spokojnie była prędkość ponad 6Mbs. Już nie pamiętam czy chodziło także HSPA+ a wtedy nawet i 20MBs +.