Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM w salonie

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana karty SIM w salonie

Tematów o wymianie uszkodzonej karty SIM lub zagubionej było już sporo. Wiadomo, wymiana w salonie 25 PLN. Nasunęło mi się jednak pytanie. Kiedy ta opłata jest pobierana.

Mam kartę SIM do wymiany, bo gdzieś ją posiałem, na której jest 12 PLN, wiec nie wystarczy. na pokrycie kosztów wymiany.

Jak wiec będzie oplata pobrana za wymianę? Jakie są wasze propozycje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana karty SIM w salonie

@ketrasaArtur ja jak wymienialem w salonie to zaraz po wyjsciu z salonu karta dzialala, a oplate mialem juz pobrana. Nie wiem jak to bedzie z pobraniem oplaty gdy na koncie nie masz odpowiedniej sumy. Moze zrobi Ci saldo ujemne? Nie wiem. Dlatego bezpieczniej doladowac przed wymianą. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana karty SIM w salonie

Zawsze mozesz doladowac stara karte zdalnie przez internet tak zeby bylo mimimum 25 zl i juz bedzie kasa na oplate. Nawet jesli karta lezy sobie gdzies w czelusciach najglebszej szufladyEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana karty SIM w salonie

@wscieklaewka nie mogę skorzystać z Twojej podpowiedzi, bo nie mam fizycznie karty SIM, więc samodzielnie nie wymienię. Zostaje tylko salon i inne sposoby opłaty za wymianę.

 

@byczyn_86 jeżeli numeru nie chcę zasilać online, to mogę ja doładować po wymianę? Czy karta SIM będzie działała jak już wyjdę z salonu z nową SIM-ką?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Wymiana karty SIM w salonie

No to kup sobie następny starter @ketrasaArtur  Emotikon: Język w końcu jesteś kolekcjonerem kart, a w salonie no cóż 25 zł jeśli się uda 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana karty SIM w salonie

@ketrasaArtur ja jak wymienialem w salonie to zaraz po wyjsciu z salonu karta dzialala, a oplate mialem juz pobrana. Nie wiem jak to bedzie z pobraniem oplaty gdy na koncie nie masz odpowiedniej sumy. Moze zrobi Ci saldo ujemne? Nie wiem. Dlatego bezpieczniej doladowac przed wymianą. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Wymiana karty SIM w salonie

@ketrasaArturPrzy zagubieniu karty najszybsza wymiana tylko w salonie. Opłata 25 zł płatna na miejscu w salonie, ale jak karta nie miała LTE, to może być bezpłatnie.

Kilka minut po wyjściu z salonu i karta aktywuje się.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana karty SIM w salonie

@ketrasaArtur zapomnialem o jednym. Jak jest prepaid to pobieraja oplate z konta. Przy abo platne na miejscu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana karty SIM w salonie

Rozwiązania @byczyn_86 i @andrzej1441 jak najbardziej trafne, ale najbardziej mi odpowiada doładowanie online i pobranie opłaty z konta wymiennej karty niż płatność w salonie.

Dzięki za podpowiedź Emotikon: Mrugający

 

edit:

W przypadku wymiany karty bez dostatecznych środków na koncie, karta nie będzie aktywna do momentu zasilenia konta i pobrania opłaty. Sądząc po Orange, aby sobie nie komplikować, lepiej konto uzupełnić przed wymianą karty Emotikon: Mrugający.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Wymiana karty SIM w salonie

Mam 80 letniego ojca, który tylko o święta opuszcza dom. Okazało się za karta abonamentowa nie obsługuję Lte. Nie chcą mi wymienić w salonie u pełnomocnictwem. W sumie ojcu Lte do niczego nie potrzebne