Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

Mam Orange One i bardzo starą kartę, która nie widzi tle. Jak mogę ją wymienić? To coś kosztuje? 

Do tej pory mi to szczególnie nie przeszkadzało, ale od kilku dni praktycznie nie mam zasięgu na tym numerze. Czy powodem może być stara karta? Na innym numerze mam 2 kreski tle i jest ok.

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Wiktor

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@AniaNow1985 

Wymiana karty w salonie  za darmo z uwagi na brak LTE na Twojej karcie. 

Poza tym samodzielna wymiana karty sim kosztuje 15 zlotych. Tutaj wszystko opisane

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Wymiana w salonie Orange to koszt 25 zl, ale tak jak napisalem w Twoim przypadku bedzie to za darmo.

Karta jest wymieniana od reki, srodki na koncie i wlaczone pakiety i uslugi przechodza na nowa karte. Karta dziala od razu po wymianie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@AniaNow1985 w salonie Orange wymiana takiej karty SIM jest bezpłatna. Najlepiej zadzwoń na infolinię: 510 100 100 lub napisz na czacie prośbę o wysłanie SMS-a z informacja o wymianie karty SIM, która nie obsługuje LTE. Możesz również podejść bezpośrednio do salonu i powiedzieć, że chcesz wymienić kartę SIM nie obsługującą LTE. Taka wymiana jest bezpłatna, więc nie daj się wkręcić, że za taką wymianę trzeba będzie zapłacić. Z SMS-em będzie jeszcze łatwiej.

 

Jak nie chcesz wymieniać w salonie, to możesz o uczynić samodzielnie, ale taka wymiana jest płatna i kosztuje 15 PLN. Więcej info:

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@AniaNow1985 

Wymiana karty w salonie  za darmo z uwagi na brak LTE na Twojej karcie. 

Poza tym samodzielna wymiana karty sim kosztuje 15 zlotych. Tutaj wszystko opisane

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Wymiana w salonie Orange to koszt 25 zl, ale tak jak napisalem w Twoim przypadku bedzie to za darmo.

Karta jest wymieniana od reki, srodki na koncie i wlaczone pakiety i uslugi przechodza na nowa karte. Karta dziala od razu po wymianie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

Dzięki za wskazówki. Nie wiedziałam  że można wymienić samodzielnie. Wolę chyba zapłacić 15 zł i załatwić to samodzielnie od razu. Pytanie tylko czy można teraz kupić starter bez rejestracji? Pod linkiem jest info, żeby nie rejestrować, a chyba teraz rejestruje się przy zakupie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@AniaNow1985 kupujesz starter i nie musisz go rejestrowac od razu. Wiec jesli wygodniej dla Ciebie jest samodzielnie to zrobic to nie ma problemu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@byczyn_86 dzięki za pomoc, tak zrobię.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@AniaNow1985 

 

Proponuję skorzystać z promocji 🙂.

 

Od 20.11.2018 umożliwiliśmy bezpłatną wymianę karty SIM niewspierającej LTE w dowolnym salonie Orange. O możliwości wymiany karty SIM zostaniesz poinformowany SMS-em.

 

Wydrukuj regulamin :

https://dokumenty.orange.pl/bw//20155/0/28842/4e46614f-1e18-42f9-a027-a93515db65dc.pdf?_ga=2.2037516...

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte


@AniaNow1985napisał(-a)

@byczyn_86 dzięki za pomoc, tak zrobię.


Ja tak tylko dodam, że nie tylko nie musisz rejestrować, ale wręcz jeśli chcesz wykorzystać starter do wymiany karty SIM to nie wolno go rejestrować.

Wiem, że zdarzają się czasami sprzedawcy, którzy twierdzą, że rejestracja jest wymagana do zakupu - to błąd wynikający z niewiedzy - nie gódź się na rejestrację - nie będziesz mogła wtedy takiego startera wykorzystać do wymiany karty 🙂

 

Swój numer już rejestrowałaś. Po wymianie nadal pozostanie zarejestrowany. Rejestracja nowej karty spowodowałaby, że numer ze startera byłby do tej karty już przypisany, a Tobie chodzi przecież o to, aby numer nie uległ zmianie 🙂
Pamiętaj też, żeby nie wkładać nowej karty SIM aż do momentu, gdy po przyjęciu zlecenia na wymianę karty SIM stara karta SIM straci ważność. Jeśli masz Nowy Mój Orange, to zamiast SMS-ami ze starego numeru, możesz też wymienic kartę przez internet - w zakładce Plan taryfowy i karta SIM, a następnie wybierając Akcje > Wymień kartę.

Jeśli procedura wymiany karty SIM zostałą rozpoczęta, ale nie jest zakończona, przycisk będzie nazywał się Aktywuj kartę 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte

@Jarek ktoś pisał na NO, że rejestrowany starter można wymienić. Nie da się wymienić startera, który przed wymianą, nawet jak był nierejestrowany, a był włożony do telefonu i telefon został włączony. Nie można aktywować startera przed wymianą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana bardzo starej karty sim, która nie widzi lte


@AniaNow1985napisał(-a)

Dzięki za wskazówki. Nie wiedziałam  że można wymienić samodzielnie. Wolę chyba zapłacić 15 zł i załatwić to samodzielnie od razu. Pytanie tylko czy można teraz kupić starter bez rejestracji? Pod linkiem jest info, żeby nie rejestrować, a chyba teraz rejestruje się przy zakupie.

 


Najlepiej, aby starter nie był rejestrowany i wartość startera nie może przekraczać 15 PLN. Najlepiej kupić za 5 PLN, a pozostałe 10 PLN zapewnić na koncie głównym obecnego numeru. Właśnie po wymianie z konta głównego zostanie pobrane 10 PLN.