Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1942
  • 9459
  • 78

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Aniaczy Mam taką sytuację na jednym numerze. Chyba będę przedłużał GB doładowując konto.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

To nie fer trochę, że wydłużyli ważność konta a nie wydłużyli GB, bo mam teraz problem jaki mam. Nie wiesz ile dni musi wynosić ważność wychodzących by przedłużyło i GB pakietem NL? GB mam ważne 1 dzień a wychodzące 49 dni. Teraz to muszę jakoś zgrać. ;-|


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1942
  • 9459
  • 78

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Aniaczy 31 lub 30, dokładnie nie pamiętam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

To teraz pytanie - jak zrównać ważność bonusowych GB z ważnością połączeń wychodzących? Przedłużenie GB na 31 dni za 7 zł pewnie wydłuży również połączenia wychodzące o 31 dni... Da się tu coś zrobić oprócz przedłużenia GB o rok za 29 zł?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1942
  • 9459
  • 78

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Aniaczy 31 dni + ważność NL za 31 zł powinno ustawić ważność konta i GB na 62 dni. Krótszy NL jest na 10 dni a to za mało dla Ciebie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Aniaczywykorzystałeś już pięć/cztery/trzy NL na 31 dni na próbę za 15 zł?

bez 5G pass: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB na próbę 

z 5G pass: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB w 5G na próbę 

GB z bonusu za doładowanie od razu nie traci się po utracie ważności, bo sa jeszcze do 7 dni zamrożone. Jak w czasie zamrożenia doładujesz konto, to  zamrożone GB zostaną skumulowane z kolejnym bonusem za doładowanie.

 

Internet aktywny ciągle na tej karcie.

Jaki formalnie masz aktywny lub zawieszony NL?  cykliczny czy jednorazowy?

Aktywowałeś jakieś promocje z 2400GB, 4800GB, 5400GB.

Wszystko ma znaczenie jak chcesz mieć tanio i non stop internet?

 

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 0

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

Obecnie wczoraj wykupione przedłużenie GB o 31 dni za 7zł, mam teraz połączenia wychodzące: 48 dni, GB ważne: 31 dni. Mam nadzieję, że za te 31 dni kiedy konto główne będzie ważne 17 dni to wykupienie NL jednorazowo za 1zł na 1 dzień wydłuży i GB i konto główne...(?). 
Generalnie w zeszłym roku kupiłam dla spokoju wydłużenie na rok za 29 zł, ale w tym się dowiedziałam, że wystarczy kupować NL jednorazowo za 1 zł co miesiąc bo wydłuża i GB I konto o 31 dni. No ale to wydłużenie konta głównego o 55 dni przez Orange pokrzyżowało moje plany. 😐