Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 248
  • 1021
  • 4

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

Swego czasu opisywana była na forum możliwość wydłużania ważności GB za pomocą usługi bez limitu. Czy takie rozwiązanie nadal działa? Jakby ktoś był uprzejmy i odświeżył temat albo wskazał link bo nie mogę się dokopać do opisu...

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1616
  • 6991
  • 51

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

Myślę że odpowiedź znajdziesz w postach @andrzej1441 - Posty należące do andrzej1441 - Nasz Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18856
  • 53987
  • 742

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Ianus72 jeżeli masz nowo aktywowany numer lub nie aktywowałeś jeszcze promocyjnego pakietu bez limitu, to wysyłając SMS na numer 814 o treści START otrzymasz wydłużenie czasu GB z doładowań.

@andrzej1441 w tym temacie mi podpowiedział: https://nasz.orange.pl/t5/Oferta-na-kart%C4%99/Wyprzeda%C5%BC-starter%C3%B3w-Orange-na-kart%C4%99-w-...

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 248
  • 1021
  • 4

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@ketrasaArtur To też jest ciekawe rozwiązanie ale raczej dla nowych starterów.

Chodzi mi raczej o opisywany właśnie przez @andrzej1441 sposób na utrzymanie ważności GB niebonusowych przez kupowanie 1 dniowego bez limitu co 30 dni. Nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji, że ta usługa przedłuża faktycznie ważność konta (i GB) o 31 dni. I pytanie czy to nadal aktualne?

Ja generalnie nadal bazuję na "więcej czasu na internet" i GB z doładowań i promek ale jak się komuś uzbierały GB w tej drugiej niebonusowej szufladce to ta metoda jest nieprzydatna.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1875
  • 9078
  • 75

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Ianus72 Działa cały czas.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1670
  • 5777
  • 67

Wydłużanie ważności GB za pomocą usługi bez limitu

@Ianus72NL regulaminowo gwarantuje ważność konta głównego o 31 dni dłużej niż sam NL jest ważny. Jak zgodnie z regulaminem NL jest konieczne ustawienie nowej ważności konta głównego, to następuje tez identyczna zmiana ważności salda z GB za doładowanie (jak jest aktywne i jest krócej ważne) nieopisana regulaminowo.

Aktywacja NL może nawet dodać kilka MB do salda z GB za doładowanie, aby darmowe lejki bezproblemowo działały.