Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystko bez limitu


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wszystko bez limitu

@andrzej1441 masło maślane 🙂😁 

Czyli co przy

1. Jednorazowej nie można aktyować cyklicznej?

2. Czy przy cyklicznej nie można aktywować jednorazowej? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Wszystko bez limitu

@Ronwidzę, że nie napisałem wszystkiego jasno.

Regulamin Jednorazowych NL opisuje co dzieje się jak kupi się jednorazowy NL przy aktywnej usłudze cyklicznej NL.

Co dzieje się jak kupi się cykliczny NL przy aktywnym jednorazowym NL wynika z praktyki i nie jest regulaminowo opisane.

 

Praktycznie to mogę sprawdzić 1.01.2023. Tak 30.12.2022 uruchomię za darmo prezent na kartę NL na 7 dni z 7 GB. 1.01.2023  zapiszę się do promocji 1200 GB i następnie uruchomię cykliczny NL za 50% na 31 dni.

 

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wszystko bez limitu

@andrzej1441 ,

 

Mamy to! 🟧😏

 

Zgodnie z tym co na Blogu jak wyżej pisałem warianty można mieszać, a warianty to usługi jednorazowe i cykliczne. 

 

Pakiety można łączyć zarówno cykliczne jak i jednorazowe, okresy ważności jak i wartość sumują się.

 

Aktywowałem jednorazowy na 3 dni, na drugi dzień dokupiłem cykliczny na tydzień. Wszystko sumowalo się. 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Wszystko bez limitu

@Rondzięki za sprawdzenie. Widocznie poprawili, zapewne przy okazji likwidacji bugu związanego z 1200GB.

Pozostaje sprawdzić jak w cyklicznych działa hibernacja, gdy podczas jej wykupi się jednorazowy NL za 1 zł - do kiedy będą próby automatycznego odnowienia.

 

Skrajność (bug) pierwsza - nie straci się już GB jak co 2 dzień uruchomi się w stanie hibernacji cyklicznego jednorazowy NL. Cykliczny nie odnowi się z automatu bo będzie się odpowiednio kontrolował stan konta złotówkowego.

 

Skrajność druga - uruchomienie jednorazowego w stanie hibernacji cyklicznego powoduję wyłączenie cyklicznego. Tak działał licznik odnowień w czasie jego hibernacji w starym NL cyklicznym bez MMSów.

Aby nie stracić GB trzeba kolejny NL włączyć w czasie działania poprzedniego jak dla jednorazowych.

 

Co ciekawe hibernacja jest prawie we wszystkich usługach cyklicznych.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Wszystko bez limitu

Ta jak pisałem osobiście sprawdziłem dzisiaj 30.12.2022.

Wszystko na screenach:

_662_prezent.png

 

_662_prezent_1200_.png

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Wszystko bez limitu

Gubię się w tym. Co mam zrobić żeby zachować GB z pakietu jednorazowego za 300 zł ( bez MMSów ) ? Aktywować za 360 zł jednorazowy z MMSami?

 

Numer mam od prawie 10 lat i widzę w aplikacji opcję pakietu bez MMSów w wersji cyklicznej, ale nie mogę jej aktywować.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Wszystko bez limitu

@Maciej5678musisz się zdecydować czy chcesz MMSy.

Jak nie chcesz MMSów to pozostaje wersja jednorazowa i cykliczna na 31 dni.

Zgodnie z regulaminami z 3.11.2022:

cykliczną wersję uruchamia się:

_31dni_cykl_old.png

 

wersję jednorazową:

_31dni_old.png

 

 

Jak zdecydujesz się na wersję z MMS to możliwości jest od groma i ciut-ciut więcej

poczynając od uruchomienia prezentu na kartę do 31.12.2022 - NL na 7 dni z 7 GB


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Wszystko bez limitu

Dziękuję za odpowiedź. 

Jeszcze jedno, ostatnie pytanie: czy aktywując wersję z mmsami zachowam GB z pakietu bez MMSów?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Wszystko bez limitu

Zgodnie z regulaminem promocji "Świąteczny Prezent" 

15. W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.

 

Włączyć można w aplikacji lub SMS PREZENT pod nr 364