Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 52
  • 0

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów

Niestety po złożeniu powtórnej reklamacji odpowiedzieli na nią negatywnie. Czyli po 20 latach koniec mojej przygody z tym operatorem. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 225
  • 2

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów

Jeżeli Orange odrzuca reklamację, masz prawo złożyć reklamację do UOKiK oraz UKE (organów nadzorujących Orange). Próbować warto jeżeli wiesz, że masz rację 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 1013
  • 4

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów

@pl677A ile właściwie przez to straciłeś? Ten pakiet, którego nie wykorzystasz i tak straciłby ważność. Uruchomiłbyś pakiet 1TB dwa tygodnie później? Będziesz musiał ponieść dodatkowe koszty?

Jak rozumiem twój żal do konsultanta (słuszny), ale ciekawi mnie jak wielką poniosłeś realnie stratę?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów

Nie wiem czy to twoja interwencja coś dała i ktoś zmądrzał i wycofał ten wybitnie głupi kretynizm z kolejnością schodzenia pakietów (bo nawet oni już się gubili w informowaniu o tym), ale na swoim koncie mam teraz jeden pakiet zsumowany z trzech (10gb za doładowanie przez konto w mójOrange, 25gb w promocji 300gb/rok i jakieś jeszcze za doładowanie wogóle), a do niedawna było tak że każdy pakiet miał osobne daty ważności


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1665
  • 5759
  • 67

Wprowadzenie w błąd przez konsultanta, odnośnie kolejności wykorzystywania pakietów

@AdrianXW zasadzie to nic nie zmienili od dobrych kilku lat poza drobnymi korzystnymi korektami w 901 i 411 przy dążeniu do ujednolicenia taryf na kartę.

Aktualną kolejność podałem parę postów wcześniej tu .

Osobiście uważam, że to optymalna kolejność szczególnie po dodaniu kumulacji GB w UE (w NL i elastycznych) dla użytkowników OFNK podróżujących od czasu do czasu po krajach UE lub przebywających w pobliżu granicy z Niemcami, Czechami czy też Słowacją.

 

PS tak dla przypomnienia, nie ma tu żadnej wyżej filozofii (oprócz pkt. 6).:

1) 901 - GB okolicznościowe (np. Gole)

2) 411 - GB z doładowań (10GB Eko, promocja 300GB, GB na Start, a ostatnio i 100GB za pierwsze logowanie w aplikacji MO pomimo, że w regulaminie jest sprawdzanie SMS na nr 901 to jest chyba błąd, kwietniowe 20GB na 20 dni)

3):

3A) 630 (696 bez MMSów) - GB z aktywnych nolimitów NL

3B) 435 - GB z multipakietu (multipakietu nie włączy się przy włączonym NL i odwrotnie też)

4) 360 - GB z pakietów elastycznych (przegródka internet bez limitu)

5) przywrócone guzikem same zamrożone GB z zablokowanych cyklicznych NL z MMSami - sprawdzone doświadczalnie.