Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność bonusu za rejestrację numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Kupując dwa startery i rejestrując je do 30.11.2016 r. mogę właczyć bonus na jednym np. 20.12.2016 r. , a na drugim 20.01.2017 r. ? Wg regulaminu mam na to 60 dni od daty rejestracji. Dobrze kombinuję ?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Nie, Konto Ważne Rok nie jest usługą  premium. Możesz włączać dowolne usługi (pakiety) Orange.

 

Uwaga! 60 dni od 30.11 mija 28.01.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ważność bonusu za rejestrację numeru


pablo_ck napisał(-a):
Jeśli chcesz bez obaw korzystać z ów pakietu w tych datach co podajesz to należałoby włączyć RWK. Jest to opłata jednorazowa, każde kolejne wysłanie smsa o treści START na 8002 będzie już bezpłatne.

Każe wysłanie SMS-u START w okresie 3 miesięcy od aktywacji startera będzie płatne, chyba że nastąpi tego samego dnia co ostatnio. Dwukrotne wysłanie SMS-u w jeden dzień, obciąży konto raz, ale wysłanie dwa dni z rzędu, pobierze dwa razy opłatę.

 

Aby odebrać bonus, musisz mieć aktywne konto główne. Aby z niego korzystać już nie.
Z uwagi na to, że starter jest ważny miesiąc od aktywacji, aby odebrać bonus po tym czasie, konieczne byłoby doładowanie konta lub aktywacja konta ważnego rok, nim dojdzie do blokady połączeń.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Dobrze kombinujesz, pozdrawiam.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Jeszcze pytanie o ważność konta. Starter ma 30 dni na wychodzące, aktywując konto ważne rok 3 zł. zejdą z kwoty na starterze, czy jest to traktowane jak usługi premium i muszę się doładować za min. 10 zł.? A może bonus działa bez ważności konta na połączenia wychodzące? Wg regulaminu ma być ważne Konto główne.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Nie, Konto Ważne Rok nie jest usługą  premium. Możesz włączać dowolne usługi (pakiety) Orange.

 

Uwaga! 60 dni od 30.11 mija 28.01.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ważność bonusu za rejestrację numeru


Jarek napisał(-a):

Nie, Konto Ważne Rok nie jest usługą  premium. Możesz włączać dowolne usługi (pakiety) Orange.

 

Uwaga! 60 dni od 30.11 mija 28.01.


Czyli chcąc skorzystać z bonusu po 30 dniach ważności poł. wych.muszę KWR włączyć ? Kartę zrejestruję np. 28.11. , bonus aktywuję 20.12. Będzie ważny 8 dni jeśli nie aktywuję KWR ?

Anonim

Nie dotyczy

Ważność bonusu za rejestrację numeru

Jeśli chcesz bez obaw korzystać z ów pakietu w tych datach co podajesz to należałoby włączyć RWK. Jest to opłata jednorazowa, każde kolejne wysłanie smsa o treści START na 8002 będzie już bezpłatne.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ważność bonusu za rejestrację numeru


pablo_ck napisał(-a):
Jeśli chcesz bez obaw korzystać z ów pakietu w tych datach co podajesz to należałoby włączyć RWK. Jest to opłata jednorazowa, każde kolejne wysłanie smsa o treści START na 8002 będzie już bezpłatne.

Wiem jak działa KWR. Może jednak zaczniesz odmieniać ten zaimek, bo trochę razi po oczach. Poczekam na @Jarek , może ostatecznie rozwieje moje wątpliwości.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ważność bonusu za rejestrację numeru


pablo_ck napisał(-a):
Jeśli chcesz bez obaw korzystać z ów pakietu w tych datach co podajesz to należałoby włączyć RWK. Jest to opłata jednorazowa, każde kolejne wysłanie smsa o treści START na 8002 będzie już bezpłatne.

Każe wysłanie SMS-u START w okresie 3 miesięcy od aktywacji startera będzie płatne, chyba że nastąpi tego samego dnia co ostatnio. Dwukrotne wysłanie SMS-u w jeden dzień, obciąży konto raz, ale wysłanie dwa dni z rzędu, pobierze dwa razy opłatę.

 

Aby odebrać bonus, musisz mieć aktywne konto główne. Aby z niego korzystać już nie.
Z uwagi na to, że starter jest ważny miesiąc od aktywacji, aby odebrać bonus po tym czasie, konieczne byłoby doładowanie konta lub aktywacja konta ważnego rok, nim dojdzie do blokady połączeń.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ważność bonusu za rejestrację numeru

@Jarek dzięki, o to mi chodziło. Podsumowując wątek, za 15 zł. mogę mieć 300 GB na 3 miesiące. Brawo Wy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ważność bonusu za rejestrację numeru

@Jarek  dzięki za poprawki, owszem każde wysłanie smsa o treści START w okresie pierwszych 3 msc będzie wiązało się z pobraniem kwoty 3 zł, ale po co to robić jak ma się już włączony RWK. Logicznie myśląć kolejnego smsa wyśle się najwcześniej po ok 10-11 miesiącach. @Katani1  owszem możesz mieć, pewnie tak wiele osób kombinuje, ale.......ja osobiście uważam że takie zabway nie mają sesnsu. Ale każdy robi to co lubi - miłego serfowania i przygody z Orange, mam nadzieję że na stałe a nie tylko po to by wykorzystać Orange 😜 😜 hehe 😜 Pozdrawiam 🙂