Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!


@Piotrekk85 napisał(-a)
@Wojciech: a każda stara sim może być wymieniona za free? czy tylko taka co przyszedł na nią sms?

Wszyscy którzy zgłoszą się z kartą SIM typu STK.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!


@Wojciechnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
@Wojciech: a każda stara sim może być wymieniona za free? czy tylko taka co przyszedł na nią sms?

Wszyscy którzy zgłoszą się z kartą SIM typu STK.


A do kiedy jest ta akcja/promocja? 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

Daty podanej nie mam, ale chyba spokojnie mogę napisać, że bez limitu 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

A co to jest za karta ta STK @Wojciech bo nie wiem 😞 Mam w starym klawiszowcu kartę sim jeszcze z czasów POP Idea i jest dobra bo to fajny twardy plastik jest 🙂 Czy ona już ma pójść na " emeryturę " ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

Generalnie, jeśli twoja karta nie obsługuje LTE, to wymiana jest bezpłatna. Jeśli na karcie nie ma dopisku LTE, NFC lub, MC to karta nie będzie obsługiwać LTE.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

Dziękuję @Jarek 🙂

Nie wiem czy ma jakieś dopiski bo za nic nie umiem otworzyć klapki telefonu (któregoś dnia  przejdę do salonu - tam mi pomogą tak myślę )

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!


@wscieklaewka

Nie wiem czy ma jakieś dopiski bo za nic nie umiem otworzyć klapki telefonu (któregoś dnia  przejdę do salonu - tam mi pomogą tak myślę )

 

 


A bateria telefonu dobrze trzyma? Bo jak nie, to warto kupić nowy, a ten stary niech spadnie... np. ze stołu i karta jak na patelni 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!


@piotrKawiorynapisał(-a)

@wscieklaewka

Nie wiem czy ma jakieś dopiski bo za nic nie umiem otworzyć klapki telefonu (któregoś dnia  przejdę do salonu - tam mi pomogą tak myślę )

 

 


A bateria telefonu dobrze trzyma? Bo jak nie, to warto kupić nowy, a ten stary niech spadnie... np. ze stołu i karta jak na patelni 😉


Ona to znaczy bateria trzyma aż za dobrze 🙂 pewnie dlatego że rzadko jest używany telefon,  bo on służy wyłącznie do krótkich kontaktów typu już wracam, będę za 5 minut, kupić coś itp. Emotikon: Język Ej @piotrKawiory  ten telefon już tyle razy upadł i nic mu się nie stało 🙂 trochę się tylko huśta na boki - ale to nie przeszkadza w rozmowach tych krótkich w rzeczy samej 😉 Przeczytałam na NMO że ma kartę standardową ( nic więcej ) Telefon się zassał i tyle, co prawda mogę go potraktować śrubokrętem ale nie chcę go kaleczyć ( jestem uczulona na ból )

Miłej niedzieli życzę 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

Do mnie też przyszedł ten SMS o wymianie karty raz w grudniu i dziś kolejny raz. Lecz byłem już w grudniu w salonie Orange i pani powiedziała że mi za darmo nie wymienią, bo przyciąłem we własnym zakresie kartę do rozmiarów Nano. I powiedziała że przez to mogłem uszkodzić styk i dlatego nie działa mi LTE. Co o tym sądzicie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Uwaga! Darmowa wymiana kart SIM w telefonach!

Idź jeszcze raz do salonu, albo do innego i pokarz TYLKO otrzymanego SMS'a - to podstawa do DARMOWEJ wymiany karty SIM nie obsługującej LTE! Emotikon: Bardzo szczęśliwy