Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Witam serdecznie. Zalaczylam dzia pakiet, bez limitu, ktory zamienia zlotowki na smsy, mmsy i 0,5GB internetu dziennie. Mialam na koncie 18 zl, więc zamienilo mi to na 18 dni uslugi. Po czym doladowalam konto za 25 zl, bo potrzebuję środki na koncie dodatkowo, chcialam zakupic dodatkowy pakiet internetu, a że korzystam z uslug zagranixa mam doliczane automatycznie dodatkowe oplaty do wszystkiego, i automatycznie zamienilo mi te 25 zl na kolejne 25 dni uslugi. Znowu zostalam z pustym kontem 🙈 czy jesli wylacze teraz tą usługę, to automatycznie te wszystkie dni gdy mam miec darmowe rozmowy, sms, mmsy i ten internet przepada? Czy zostaną te 18+25=43 dni bez oplat dodatkowych za rozmowy,smsy itd?? Prosze pomóżcie 🙏

Nie moge teraz wykonac dluzszego polaczenia bo zabraknie mi srodkow na te dodatkowe oplaty roamingowe 😥 a będę na terenie Polski dopiero za parę dni, więc wyklucza mi sie korzystanie z darmowych usług nie mając środków na te oplaty 😥

 

 

 

_________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

@MarzenaW  znalazłem jeszcze coś takiego na stronie Biuro prasowe Orange  Zawsze bez limitu w Orange na kartę https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zawsze-bez-limitu-w-orange-na-karte/

Usługa Zawsze bez limitu obejmuje połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Aby korzystać z roamingu, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie potrzebujesz wykonać dodatkowe doładowanie. Można to zrobić na 3 sposoby:
Wyślij SMS pod 80175 w treści wpisując 14-cyfrowy kod z wydruku z terminala
Wpisz *130*20*kod_zdrapki# i zatwierdź przyciskiem połączenia
Przelej 1, 2 lub 5 zł z usługi Zawsze bez limitu; przelanie wybranej kwoty oznacza, że skracasz ważność usługi odpowiednio o 1, 2 lub 5 dni. 
Kwota przelewu  Aktywacja kodem  Aktywacja SMS-em
       1                            *130*1#               WYMIEN1 na 80175
       2                            *130*2#               WYMIEN2 na 80175
       5                            *130*5#               WYMIEN5 na 80175
Zrobiłem to tak jak jest w tabelce w linku podane 🙂
Doładowanie dodatkowe nie spowoduje wydłużenia usługi Zawsze bez limitu o kolejne dni. Zapewni jednak środki na wykonanie połączeń na numery międzynarodowe i korzystanie z telefonu zagranicą, zgodnie z cennikiem taryfy.
Zerknij jeszcze do tego linka. Wydaje mi się ze znów złotówki zamieni Ci na minuty, sms i internet. 🙂

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Hej @MarzenaW 

Czy dobrze myślę że jest to  usługa Zawsze bez limitu? W regulaminie taryfy Zawsze bez limitu pisze coś takiego pkt 22  Wyłączenie Usługi oznacza, że:
a) przepadają środki GB zgromadzone w ramach Usługi (zadziała również ograniczenie prędkości
danych (tzw. lejek) chroniące Abonenta przed nieplanowanymi wydatkami);

b) wyłącza się możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na numery
komórkowe i stacjonarne, a także wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów i MMS-ów na numery
komórkowe;

c) środki pozostające na koncie głównym, które nie zostały wykorzystane do wydłużenia ważności
Usługi pozostają na koncie głównym i zostają przeniesione do taryfy Orange Free. Ważność
konta głównego na połączenia wychodzące zostanie ustawiona na 30 dni, a na połączenia
przychodzące na 180 dni.

Przesyłam linka do regulaminu https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/45822/f546fdbe-0e02-4aa2-939a-1d30ab48168d 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

O nie... Czyli jestem zablokowana jakby?

Nie mam możliwości zgromadzenia ani 1 zlotowki z doładowania, bo kazda zmienia sie autimatycznie a pakiet, a bez srodkow na koncie nie moge korzystac z trgo, bo nie mam na oplaty roamingowe 😕

Co za pech... 🥺

Czyli albo zmarnuje 43zl ktore mi przemienilo albo nie skorzystam ani 1 dnia dopóki nie bede znowu w Polsce, 🧐😟 to straszne... 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

@MarzenaW  znalazłem jeszcze coś takiego na stronie Biuro prasowe Orange  Zawsze bez limitu w Orange na kartę https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zawsze-bez-limitu-w-orange-na-karte/

Usługa Zawsze bez limitu obejmuje połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Aby korzystać z roamingu, połączeń międzynarodowych i usług o podwyższonej opłacie potrzebujesz wykonać dodatkowe doładowanie. Można to zrobić na 3 sposoby:
Wyślij SMS pod 80175 w treści wpisując 14-cyfrowy kod z wydruku z terminala
Wpisz *130*20*kod_zdrapki# i zatwierdź przyciskiem połączenia
Przelej 1, 2 lub 5 zł z usługi Zawsze bez limitu; przelanie wybranej kwoty oznacza, że skracasz ważność usługi odpowiednio o 1, 2 lub 5 dni. 
Kwota przelewu  Aktywacja kodem  Aktywacja SMS-em
       1                            *130*1#               WYMIEN1 na 80175
       2                            *130*2#               WYMIEN2 na 80175
       5                            *130*5#               WYMIEN5 na 80175
Zrobiłem to tak jak jest w tabelce w linku podane 🙂
Doładowanie dodatkowe nie spowoduje wydłużenia usługi Zawsze bez limitu o kolejne dni. Zapewni jednak środki na wykonanie połączeń na numery międzynarodowe i korzystanie z telefonu zagranicą, zgodnie z cennikiem taryfy.
Zerknij jeszcze do tego linka. Wydaje mi się ze znów złotówki zamieni Ci na minuty, sms i internet. 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Spoko, przeczytaj punkt 24 i następne wklejonego przez @Pablo5  regulaminu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Dzięki @Katani1 że o tym wspomniałeś 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

@MarzenaW jeżeli usługę wyłączysz, to automatycznie przepadną wykupione dni.

Lepiej było wykupić pakiet bez limitu + GB za 30 zł. Tam jest również dodatkowy pakiet GB w roamingu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Wiem. Zawsze tak robilam wcześniej. 

Zainteresowala mnie ta opcja i zbyt pochopnie podjelam decyzję, zamiast przeczytać regulamin 🙈

Pobralam aplikację Mój Orange dopiero dziś, i patrzalam jakie są ciekawe opcje, padlo na tą 🤷‍♀️ ale dziękuję pięknie za radę 👌❤️


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Dziękuję pieknie!!! ❤️❤️❤️

Ja z racji braku mozliwosxi kupienia zdrapki czy wydruku z teminala doladowalam konto przez internet za 25 zl, zeny miec te dodatkowe srodki, i wlasnie mi je przemienilo od razu na te dni... Stad zglupialam. Ale juz sprawdzam ten magiczny kod 😍


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Usługa zamieniąjaca złotówki na minuty, sms i internet. Jestem zagranicą i chcę dodatkowy pakiet.

Hurra!!! 

Uratowałeś mnie!!! 😄

Przywróciłam sobie 25 zł ❤️

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!! ❤️👌