Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa T-3nr pp

Anonim

Nie dotyczy

Usługa T-3nr pp

@Aborows40  jeśli nie wiesz co włączyłeś, Mój Orange i wyłączyć wypada usługi prenumeraty i subskrypcji, sporo tam można zablokować, jak coś klikniesz to nie zapłacisz niepotrzebnie 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Usługa T-3nr pp

Po pierwsze, jestem świadomy tego aktywuje,włączam etc

Po drugie, mam uruchomione wszelkie blokady, które nie pozwalają na włączanie żadnych subskrypcji itp

Po trzecie, poprzedni operator play to opcja play next która nie pozwala na zadne usługi dodatkowe, itp

Mój problem zaczął się parę dni temu, mając aktywne blokady na koncie

Anonim

Nie dotyczy

Usługa T-3nr pp

@Aborows40  skoro masz blokady aktywne to ok, bo nie znalazłem w sieci...  tego co włączyłeś, wyszukiwania w Google nic nie wyjaśniły, tylko twój temat się wyświetlił 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Usługa T-3nr pp

Sam szukałem i bez skutku, żałuje że nie zrobiłem screena przed wyłaczeniem tego

 

Anonim

Nie dotyczy

Usługa T-3nr pp

@Aborows40  wielką szkoda że nie zrobiłeś zrzutu z ekranu, bardzo mnie to zaintrygowało, ale teraz po zamiatane, pozostały tylko domysły co to było 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Usługa T-3nr pp

Tak, wielka szkoda


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Usługa T-3nr pp

Co do tej usługi to mam screen i pełną jej nazwe

CT-3nr pp


Screenshot_20200312-164843_Samsung Internet.jpg

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Usługa T-3nr pp

@Aborows40 czy nie jest to przypadkiem Cyber Tarcza na 3 numery? Według linku https://www.orange.pl/view/cybertarcza-dla-ciebie właśnie istnieje usługa na 3 numery, a wygląda jak skrótowiec od tego


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Usługa T-3nr pp

Ogólnie w kwestii tej usługi to na Orange poinformowano mnie ze to dotyczy usługi cyber tarcza którą mam aktywną w trybie jako pierwszy miesiąc darmowy i potem opłata ok 7 zł
Jednak na Orange w zakładce pakiety i usługi mam już dwie wyszczególnione zakładki dotyczące usługi cyber tarczy
No i jest zakładka z nazwą usługi
CT-3nr pp z numerem usługi 51009 coś na wzór subskrypcji
Która wedle mnie nie powinna mieć miejsca skoro cyber tarcza czymś takim nie jest. Do tego jej koszt to 12 groszy
Na stronie Orange można zweryfikować kto jest subskrybentem danej usługi. Ściągnąłem wszystkie te numery z tym że mimo wielu podobnych to tego numeru który tyczy mnie nigdzie nie ma
Co więcej usługa ta była wcześniej aktywna, tzn w momencie pisania mojego postu tutaj, z tym że wtedy nie zrobiłem screena i usunąłem tą usługę. Bo raz, była aktywna a dwa wtedy nie miałem włączonej cyber tarczy. Także dziwi mnie fakt że kobieta na informacji mówi mi takie rzeczy które w ogóle nie przekładają się na stan realny
Do tego miałem kiedyś cyber tarczę i co za tym idzie wykorzystałem darmowy pierwszy miesiąc, więc teraz powinienem zapłacić z góry za miesiąc użytkowania. Ale nie pobrało mi i na stronie cert Orange mam pokazane że jestem chroniony
Ale w ustawieniach usługi nie mogę nic zrobić bo mam komunikat że moj numer jest w trakcie windykacji. Z tym że mam ofertę na karte więc nie ma fizycznej opcji abym mógł mieć cokolwiek wspólnego z działem windykacji. Dodam że mam tylko ten jeden numer na karte


20200312_172151.jpg