Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

Bawiłem się dziś ustawieniami i przez przypadek wyłączyłem lejek. Usługa jest zawieszona. Jak mogę włączyć lejek? Nie chce, żeby z konta brało kasę. Mam obecnie od kilku dni uruchomiony no limit z internetem(7dni cykliczny), a dodatkowo bonus za doładowanie, wazny kilka miesięcy.

Czy lejek wróci za 7dni? Czy muszę wykorzystać bonus za doładowanie lub net z no limitu? A moze wystarczy doładować konto, by przyznał się nowy bonus i lejek wróci?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

Lejek włącza się tylko z pakietem GB, więc skoro masz pakiet cykliczny wróci on po odnowieniu pakietu. Możesz też włączyć np jednorazowy pakiet elastyczny 1GB (1zł / 1 dzień), wtedy uruchomi się od razu. Ogólnie skoro masz bonus za doładowanie możesz być spokojny, bo dopóki masz jakikolwiek pakiet GB, nie będzie Ci pobierało środków z konta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

Lejek włącza się tylko z pakietem GB, więc skoro masz pakiet cykliczny wróci on po odnowieniu pakietu. Możesz też włączyć np jednorazowy pakiet elastyczny 1GB (1zł / 1 dzień), wtedy uruchomi się od razu. Ogólnie skoro masz bonus za doładowanie możesz być spokojny, bo dopóki masz jakikolwiek pakiet GB, nie będzie Ci pobierało środków z konta.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

Bonusu z doładowań już nie mam. Zostało mi niecałe 3GB i 5dni ważności no limitu. Mam nadzieję, że jak się odmówi no limit to lejek już nie będzie zawieszony. Ok dzięki za pomoc, człowiek uczy się całe życie.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Nie Chce Lejka - zawieszona

Chciałem poinformować, że konsultant na czacie włączył mi lejek. Jestem zadowolony z obsługi Orange. Już kilka razy mi pomogli i nie wymyślali bzdur jak inni. 🙂