Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Twoj numer nie jest uprawniony.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Twoj numer nie jest uprawniony.

Zarejestrowałam swój numer wczoraj, dzisiaj chcialam aktywowac bonus i przyszedł mi taki oto sms "Witaj. Twoj numer nie jest uprawniony do odbioru bonusu za rejestracje. Pozdrawiamy Orange"

6 ODPOW. 6

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Twoj numer nie jest uprawniony.

Warunkiem odebrania bonusu jest posiadanego ważnego konta głównego. Na Twoim numerze, ważność konta głównego już zapewne upłynęła. Aby móc odebrać bonus, należy doładować konto, i ponownie wysłać SMS o treści BONUS pod numer 80028.


SMS o tej treści jest zawsze wysyłany właśnie w takim wypadku 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Twoj numer nie jest uprawniony.

Może być tak jak napisał kolega powyżej, a dostałeś smsa z potwierdzeniem rejestracji???


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Twoj numer nie jest uprawniony.

U mnie i u znajomych wszystko gra . od razu po rejestracji otrzymują info, że zarejestrowani i mają uprawnienia do nagrody bobusu ... Tak ma byc :)))

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Twoj numer nie jest uprawniony.

Kolejny bonus, inny numer no ale . . . bratu i rodzicom bonusu nie dano ...

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Twoj numer nie jest uprawniony.

Kiedy rodzice rejestrowali numer? Obecnie bonus mogą odebrać osoby, które zarejestrowały numer po raz pierwszy (zmiana danych nie uprawnia do otrzymania bonusu):

  • od 30.08.2016 r. (ostatnie 60 dni) do 15.09.2016 r. (1000 minut i 10 GB)
  • od 14.10.2016 r. do 30.11.2016 r. (1000 zł na konto promocyjne do wszystkich oraz 100 GB)

Warunkiem otrzymania bonusu jest także posiadanie ważnego konta głównego (najlepiej to sprawdzić w Moim Orange - będzie tam informacja do kiedy są ważne środki z konta głównego).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Twoj numer nie jest uprawniony.

No niestety, między jedną i drugą promocją... Ale już to przerabialiśmy. Wówczas ci co pierwszy raz rejestrowali, a później pojawiła się pierwsza promocja, mogli skorzystać... No trudno, oni przeżyją.