Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfer danych


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Transfer danych

Witam, doładowalem konto kwota 200 zł i chwile później aktywowałem pakiet na nielimitowane rozmowy i sms oraz 8gb danych (dla przenoszących numer) pierwszy sms przyszedł o 1410 GB internetu a drugi że za pakiet dostaje 35 GB. W takim razie ile transferu mam za granicą? Znajomy robił tak samo i taka sama sytuacja, dzwonił na infolinię i dostał odpowiedz ze za 200 zł dostaje się 1410 GB w kraju oraz 35 za granicą. Pozdrawiam Wojtek
3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Transfer danych

@Wojtekczapeloo, najwięcej i najczytelniej dowiesz się o wszystkim logując się na Mój Orange. Tam w wykazach będziesz miał wykazane wszystkie pakiety...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2863
  • 7292
  • 191

Transfer danych


Wojtekczapeloo napisał(-a):
Witam, doładowalem konto kwota 200 zł i chwile później aktywowałem pakiet na nielimitowane rozmowy i sms oraz 8gb danych (dla przenoszących numer) pierwszy sms przyszedł o 1410 GB internetu a drugi że za pakiet dostaje 35 GB. W takim razie ile transferu mam za granicą? Znajomy robił tak samo i taka sama sytuacja, dzwonił na infolinię i dostał odpowiedz ze za 200 zł dostaje się 1410 GB w kraju oraz 35 za granicą. Pozdrawiam Wojtek

Bonus 1410 GB, tzw, Grunwald był dostępny do końca wakacji, teraz dostajesz tylko 100 GB, które nie wykorzystasz w roamingu w UE. Do wykorzystania w roamingu w UE zostanie Ci niecałe 2 GB z pakietu.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Transfer danych

Bonus za doładowanie jest do wykorzystania tylko w kraju. Natomiast w ramach usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB masz do wykorzystania w 1 strefy 1.76GB