Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Na stronie Orange oferty na kartę jest komunikat o usługach dodatkowych: Ekstra eSIM:

Screenshot_2023-11-17-10-19-35-733_com.android.chrome.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Konsultanci podają informacje, że były nadużycia, niestety nie wyjaśniają, na czym polegały nadużycia.

Co do dodatkowej karty eSIM, były pytania na AMA. Eksperci potwierdzili już gotowość uruchomienia dodatkowej karty eSIM, ale brak jest decyzji odgórnej, dlatego obecnie nie jest uruchomione.

Odpowiedź z AMA:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-na-kart%C4%99-4/Dodatkowa-karta-eSIM-w-ofercie-na-kart%C4%99/m-...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1237
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

@ketrasaArturW tytule wątku dodałeś "?"... Czyli to raczej nie informacja o nowej usłudze?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

@Ianus72 dziś rano przeglądałem stronę Orange i natrafiłem na tą informację w dziale na kartę. Zastanawiam się, czy już ruszili z możliwością aktywacji dodatkowej karty eSIM. Pytałem na AMA, ale było tylko info, że usługa jest przygotowana, ale nie wystartowali, a tu albo błąd na stronie, albo faktycznie startują.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Minęło już kilka tygodni i jakoś Extra eSIM w ofercie na kartę się nie zmienił. Dalej ogłoszenie wisi na stronie, natomiast dodatkowej eSIM w ofercie na kartę nie można aktywować.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1237
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Może jednak tylko pomyłka na stronie? A szkoda.

A tak przy okazji pytanie... Gdzieś mi się tu przewinęła przed oczami informacja, że w OFnK była kiedyś możliwość wymiany podstawowej karty na eSIM za pomocą MO? Prawda to?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

@Ianus72 tak, była możliwość wymiany na koncie Mój Orange przez www. Obecnie jest zablokowane że względu na nadużycia. Nadal można wymienić na eSIM. Konieczny kontakt, infolinia, czat, konsultant pomoże z wymianą i wygenerowaniem kodu QR.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1237
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

A wracając jeszcze do extraSIM to czy Orange nie zaszkodziłby w ten sposób ofercie Flex?

Teraz jest jednak takie stopniowanie ofert od nju gdzie jest tanio ale niezbyt nowocześnie, poprzez klasyczne OFnK (i też abonament) do Fleksa, który z założenia jest innowacyjny i wzbogacany właśnie takimi atrakcjami jak dodatkowe karty SIM. No chyba, że konkurencja wymusi takie rozwiązanie ale na razie nikomu się za bardzo do tego nie pali chyba.

Jakby tego nie liczyć to takie ekstra karty to żaden biznes dla operatora poza właśnie zwiększeniem atrakcyjności oferty. A jest pewnie parę osób, które poszły do Fleksa właśnie z powodu dodatkowych simek.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Tak z ciekawości, wiesz może na czym polegały te nadużycia? jakoś trudno mi cokolwiek wymyślić. 
@Ianus72  orange ogólnie ma tego za dużo........ jeszcze rozumiem nju i orange na karte,bo nie każdy wie że nju to orange ale orange na kartę i orange flex jako dwie zupełnie niezależne od siebie opcje.....po co przecież wystarczyłoby oferte orange na karte zastąpić flex i mieliby jedną z lepszych ofert na karte na rynku.....   


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 1237
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

@_Artek_Ja bym raczej nie chciał całkowitego zastąpienia oferty na kartę Fleksem. Są zastosowania, do kórych Flex się nie nadaje a OFnK już zdecydownie tak 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Start Ekstra eSIM w ofercie na kartę?

Jakie na przykład?

Nie chcesz flex to idziesz do nju a orange ma 3 oferty na kartę.....trochę przerost formy nad treścią.