Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 68
  • 1

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Luki9 ale korzystanie z sieci to jedno. Rozumiem, że mogę dzwonić, pisać SMS i MMS czy korzystać z Internetu. Za to płacę. Ale skoro nie wyrażam zgody na treści marketingowe czy przekazywanie moich danych innym firmom to nie ma to związku z korzystaniem z sieci. I chyba Operator ma także jakieś obowiązki w stosunku do swoich klientów, w tym powinien chronić ich dane osobowe czy chronić przed próbami wyłudzenia pieniędzy. A w tym przypadku mam dziwne wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie. 

Oczywiście rozumiem, żeby nie podawać PIN, ale nie zawsze da się uniknąć wejścia na tego typu strony. Zwłaszcza, że one się wyświetlają w google jako podpowiedzi do szukanego tematu. Ja akurat szukałem kamer on-line ze stoków narciarskich a trafiłem na taką stronę. I co wtedy robić, jak od razu przychodzi taki SMS? Przez od razu rozumiem, że nie od wejścia na stronę do otrzymania SMS upływa ułamek sekundy. CO robić jak nie działa infolinia Orange, nawet nie ma formularza reklamacyjnego, gdzie można opisać całą sytuację? Cała dostępna pomoc Orange to odesłanie na to forum. Albo rozmowa z chatbotem, który tylko mówi, że nie może pomóc. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Jad4  niedawno na forum był też o tym wątek Scam czy nie scam - Nasz Orange


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Jad4 blokada usług elektronicznych odcina możliwość włączenia usługi. Nie samego otrzymania informacji. Nawet po podaniu PINu powinna przyjść informacja o tym, zenz powodu blokady usługa nie może być włączona.

 

@Katani1 mogę przesterować jak tak wygląda na numerze w innej sieci. Jako to adres strony?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1969
  • 3

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Jad4  Ale samo wejście na strone internetową nie zapisze Cie odrazu do subskrypcji wiem że Ci się to nie podoba i tak nie powinno być masz rację ale no jest jak jest.Możesz jutro porozmawiać z Orange na ten temat i zaproponować jakieś nowe rozwiązanie abyś czuł się bardziej bezpieczny w sieci.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 68
  • 1

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Katani1 Zagłosowałem, choć jak piszesz, to pewnie nic nie da. 

 

Co do usługobiorców Orange - jak już pisałem ja nie wyrażam zgody na przekazywanie moich danych innym podmiotom. Mój nr telefonu to moja dana osobowa. I Orange powinien ją chronić bo jest oznaczona jako poufna. 

 

Tutaj w tym wątku jest, że ktoś testował z innej sieci i też dostał SMS. Chyba z nju, ale o ile się orientuję nju to też Orange. 

 

Udostępnianie numeru przez Orange stronom trzecim - wejdę na stronę i otrzymuję SMS z PINem

 

Jutro będę się starał rozmawiać z Orange i reklamować całą sprawę, ale jestem sceptyczny co do wyników. 

 

Udostępnianie numeru przez Orange stronom trzecim - wejdę na stronę i otrzymuję SMS z PINem

 

Ogólnie ja jestem mocno zaniepokojony i oczywiście jutro będę się starał dowiedzieć więcej w Orange i zgłosić reklamację. Czy to coś da? Nie wiem


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Jad4 tak nju jest pod Orange. Ja mam T-Mobile i zobaczyć mogę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 68
  • 1

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Kimiriko  promo.watchmovie.pl i ja po tym mam jeszcze ciąg dalszy bo wchodziłem przez google. Ale że w telefonie jest część linku wykropkowana to nie umiem podać całego. a kolejny raz nie chcę wchodzić na tę stronę.  


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

@Jad4 się rozpędziłam przecież mam kartę🤣

 

Sorki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2894
  • 7458
  • 195

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie


@Kimirikonapisał(-a)

@Jad4 blokada usług elektronicznych odcina możliwość włączenia usługi. Nie samego otrzymania informacji. Nawet po podaniu PINu powinna przyjść informacja o tym, zenz powodu blokady usługa nie może być włączona.

 

@Katani1 mogę przesterować jak tak wygląda na numerze w innej sieci. Jako to adres strony?


A to jak masz czas to poczytaj wszystko. Ja zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy 🥃😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 68
  • 1

SMS od Orange o aktywacji usługi Watchmovie

Właśnie teraz po raz trzeci dostałem SMS, choć nie wchodziłem na tę stronę. Zacząłem pisać tylko adres w przeglądarce aby skopiować cały link. Na stronę nie wszedłem a już dostałem SMS z nowym kodem!