Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba transmisja danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Aplikacje mój Orange mam.Na forum xiaomi pisali ,że miui11 naprawiło im wszykie problemy,ja wcześniej miałem wszystko w porządku.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Słaba transmisja danych

Jak założysz konto w Nowym Mój Orange na stronie internetowej Orange, to masz tam możliwość sprawdzenia samodzielnie działania usług na Twoim numerze. Możesz też tam zrobić zgłoszenie bezpośrednio do działu technicznego.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Słaba transmisja danych

U mnie ten sam problem po aktualizacji MIUI 11. Telefon Redmi 5A zazwyczaj po 24h od resetu problem powraca ikonka w górnym roku ekranu pokazuje że mam zasięg LTE na max a brak internetu. Ponowne uruchomienie tel rozwiązuje problem na ok 24 godziny

Anonim

Nie dotyczy

Słaba transmisja danych

@Wilu88  parcie na aktualizacje, czasem taki ma skutek, na moich fonach Xiaomi, nie aktualizuję MIUI do 11, nie widzę sensu, ostatnia wersja poprawek jaką mam, jest OK, poczekam do Maja, bo niestety MIUI 11 ma sporo błędów, będą to poprawiać kilka miesięcy, warto obserwować miuipolska, tam sporo ciekawych rzeczy piszą 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Napisałem do xiaomi,ale nie ma na razie odp.,mam dokładnie to samo,u mnie częściej trzeba restart robić.

Anonim

Nie dotyczy

Słaba transmisja danych

@chudy11  wystarczy włącz/ wyłącz trybu samolotowego, ale skoro po aktualizacji taki problem, to musisz czekać, kolejna aktualizacja może ten problem zniesie, wrzucałem niedawno ustawienia z Motoroli One i Xiaomi Redmi 6, można skorzystać z tego profilu, ba oba profile scalić w jeden, bo Motorola jakoś mniej wymagająca, prosta konfiguracja Danych Mobilnych działa, Xiaomi kapryśny i warto eksperymentować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Słaba transmisja danych

Huawei p20 pro takie same objawy mam. Chyba taki urok internetu w Orange

Anonim

Nie dotyczy

Słaba transmisja danych


@byczyn_86napisał(-a)

Huawei p20 pro takie same objawy mam. Chyba taki urok internetu w Orange


To usuń profil Danych Mobilnych, reset i ponownie się załaduje, Orange robiło korekty, może i na te fony jest 😉

Inna sprawa, jak masz na kartę simkę z Orange, to dopisek IPV6 wymaż w profilu Danych Mobilnych, reszta jak jest.