Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba transmisja danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Dane mobilne włączone ,a transmisja danych na poziomie 0,2-07kB/s nic się nie ładuje.Po restarcie telefonu wszystko ok przez6h do20h.Restart i znowu ok.Różne lokalizacje Tychy.Próbowałem reset apn,nowy apn wg instrukcji tu podanych,nie pomaga.Dzieje się tak chyba po aktualizacji do miui 11(Redmi note5)android9 był już wcześniej i było ok.Nie chcę robić twardego resetu.Może SIM szwankuje.Połączenia telefoniczne ok i telefon normalnie pracuje.

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Słaba transmisja danych

Jaki masz APN i protkół APN w ustawieniach danych komórkowych ?

Anonim

Nie dotyczy

Słaba transmisja danych

@chudy11  są problemy z Danymi Mobilnymi, włącz wyłącz poprawia to na jakiś czas, trzeba poczekać aż Operator naprawi usterkę, ale proponuję zgłosić ten problem do BOK, im więcej zgłoszeń, tym lepiej 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

APN:internet

Protokół apn:IPv4


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Słaba transmisja danych

To dobrze. Problem masz tylko z prędkością, czy nie działają niektóre strony i aplikacje ? Nie otrzymujesz informacji o problemach z DNS serwerów ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Jak zgłosić,nie podają maila


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Informacji o problemach nie ma,wszystko działa ok


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Słaba transmisja danych

Te problemy w sieci występują właśnie z DNSami, Ciebie raczej to nie dotyczy. Masz możliwość zamiany sim z innym telefonem w Orange, gdzie net działa poprawnie ? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Słaba transmisja danych

Bratanek ma Redmi 7 i nie ma tego problemu,kumpel redmi6 i ma też coś takiego jak ja,porzyczę od innego bratanka redmi note5,problem mam gdzieś od 26.11.19,czasami 24h jest ok,a potem bez restartu internet nie działa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Słaba transmisja danych

Podejrzewam tą aktualizację chińczyka. Poszukaj jeszcze pomocy na stronie wsparcia Xiaomi, może tam zgłaszano podobne problemy. Masz dostęp do Nowego Mój Orange ?