Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rok ważności konta i GB internetu


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 5927
  • 68

Rok ważności konta i GB internetu

@ZeusekZeby było więcej za więcej to jeszcze byłoby OK.

Akurat na samym początku jak dodali MMSy do NL to nie tylko cena wzrosła, ale nastąpiła likwidacja kumulacji GB. Kumulacja GB dopiero po ponad roku została przywrócona.

Cena raczej nie będzie większa patrząc na zapowiedź zmian regulaminowych przedłużenia konta w stanie pasywnym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 130
  • 459
  • 0

Rok ważności konta i GB internetu

Teraz chyba co raz mniej osób korzysta z MMS'ów.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 724
  • 2749
  • 24

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 386
  • 1946
  • 3

Rok ważności konta i GB internetu

@Zeusek  O proszę czyli nas słyszą mamy caly miesiąc jeszcze na dokonanie zakupu usług także dobry czas🤝


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2863
  • 7292
  • 191

Rok ważności konta i GB internetu


@Luki9napisał(-a)

@Zeusek  O proszę czyli nas słyszą mamy caly miesiąc jeszcze na dokonanie zakupu usług także dobry czas🤝


Wg linkowanego artykułu to raczej 2 tygodnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 271
  • 1105
  • 4

Rok ważności konta i GB internetu

Zmiany zaczną tj. mają zacząć obowiązywać od 5 września... Czyli za 2 tygodnie, czyli w następnym miesiącu... Generalnie wszyscy tu mają rację... Tylko pytanie czy tak będzie? Już miało być jutro....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 386
  • 1946
  • 3

Rok ważności konta i GB internetu

@Ianus72  na stronie Orange opcja komunikaty jest napisane że od 5 wrzesnia 2024  beda zmiany najwidocznie informatyk ma urlop dajmy mu odpoczać 🙂 wróci to zacznie zmieniać 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 724
  • 2749
  • 24

Rok ważności konta i GB internetu

@andrzej1441 

Nie kombinuje z usługami, jeszcze mi się wyłączy 5G a GB mam tyle że nie wiadomo co z tym robić.

 

Dostałem: 25GB + 100GB promocyjnie + 450GB, z tym co mi pozostało z poprzedniego miesiąca mam 1TB. Starter to nówka i poprzedni miesiąc był darmowy. Nadal zużywam z doładowania.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 5927
  • 68

Rok ważności konta i GB internetu

Najbardziej logiczne byłoby wprowadzenie zmian w usługach  przedłużających po 30.09.2024/

Jest to termin obowiązywania promocji:

Bonus za przeniesienie numeru do Orange na kartę 

Numer przeniosłem na razie darmowy NL aktywowałem. Trochę nie wyszło, bo lepiej chyba było zacząć od startu na 814, żeby zgarnąć za darmo  25+450+[450+400 +(?200?)].

Zgody to wyślę pod koniec września, sprawdzę przy okazji jakie po zmianach KWR będzie w MO.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 360
  • 1288
  • 1

Rok ważności konta i GB internetu


@Luki9napisał(-a)

@Ianus72  na stronie Orange opcja komunikaty jest napisane że od 5 wrzesnia 2024  beda zmiany najwidocznie informatyk ma urlop dajmy mu odpoczać 🙂 wróci to zacznie zmieniać 😉


@Luki9   Ogłaszany termin zmian  od 22.08.  jest już nieaktualny , to teraz żeby  tylko   ( niezastąpiony ) informatyk jak najszybciej wrócił  i zaczął  zmieniać , bo następna data 5 września  może znowu będzie nieaktualna.